Loreta Jakinevičienė

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Edit-delete-not encyclopedic2.svg  Yra kilę abejonių dėl šio straipsnio objekto reikšmingumo ir tinkamumo enciklopedijai.
Galima paieškoti straipsnio objekto aprašymų nepriklausomuose nuo jo patikimuose antriniuose šaltiniuose ir pasiremti jais straipsnyje.
Loreta Jakinevičienė
Gimė 1969 m. gegužės 22 d. (51 metai)
Lietuva Prienai
Sutuoktinis (-ė) Gintaras
Vaikai Simona, Greta, Ugnė
Veikla Lietuvos ir Prienų rajono savivaldybės politinė bei visuomenės veikėja
Partija Tvarka ir teisingumas
Alma mater Vilniaus universitetas

Loreta Jakinevičienė (g. 1969 m. gegužės 22 d. Prienuose) – Lietuvos ir Prienų rajono savivaldybės politinė bei visuomenės veikėja.

Biografija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

1995 m. baigė Vilniaus universitetą, filologė, rusų k. ir literatūros dėstytoja. 2002 m. Vytauto Didžiojo universitete baigė profesinės veiklos vadybą, edukologijos magistras.

Prienų rajono savivaldybės administracijos švietimo skyriaus vyr. specialistė, nuo 2008 m. VŠĮ „Kauno leidybos ir poligrafijos centras“ Prienų ir Birštono krašto laikraščio „Naujasis Gėlupis“ redaktorė, nuo 2011 m. Prienų rajono savivaldybės mero pavaduotoja.

Liberalų ir centro sąjungos, 2008 m. partijos Tvarka ir teisingumas Prienų rajono skyriaus narė, skyriaus pirmininko pirmoji pavaduotoja. Nuo 2011 m. Prienų rajono savivaldybės tarybos narė. [1]

Prienų bendruomenės pirmininkė, Prienų rajono savivaldybės bendruomenių asociacijos pirmininkė.

Sutuoktinis Gintaras, vaikai Simona, Greta, Ugnė.

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]