Loose Mini DVD

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Loose Mini DVD
Loose Mini DVD viršelis
Nelly Furtado muzikinis filmas
Išleistas 2007 m. rugpjūčio 22 d.
Vokietija
Žanras Pop, R&B, hiphopas
Trukmė 25:12 min.
Įrašų kompanija Universal Music Group
Prodiuseris Jesse Dylan, Anthony Mandler, Little X, Sophie Muller, Rankin & Chris
Apžvalgos
Nelly Furtado video chronologija
„Loose Mini DVD“
(2007)
Loose: The Concert
(2007)

„Loose Mini DVD“ yra pirmasis Kanados pop atlikėjos Nelly Furtado išleistas DVD. DVD buvo išleistas įrašų kompanijos „Universal Music Group2007 m. rugpjūčio 22 d.[1] ir tiktai Vokietijoje.

Istorija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

DVD yra keli Nelly vaizdo klipai iš trečiojo studijinio albumo „Loose“, išleisto 2006 m. Albume yra tokių hitų klipai, kaip „Promiscuous“, „Maneater“, „All Good Things (Come to an End)“ ir „Say It Right“, su vienu klipu „Try“ iš ankstesnio albumo „Folklore“. Taip pat, albume yra kadrai iš klipų kūrybos procesų, taip pat tada tik išėjusį naująjį Nelly klipą dainai „In God's Hands“, kurio režisierius yra Jesse Dylan.

Viršelio dizaineriai yra „Gravillis Inc“.[2] Šiame albume pasirodė ir keli žymus vaizdo klipų režisieriai, kaip Anthony Mandler, Little X ir Sophie Muller. Tačiau, DVD net nepateko į Vokietijos oficialų topą. To priežastis gali būti, tai kad Nelly išleido pirmąjį gyvo pasirodymo DVD po kelių mėnesių.

Albumo turinys[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

# Pavadinimas Režisierius Trukmė
1. In God's Hands Jesse Dylan 4:12
2. Maneater Anthony Mandler 5:13
3. Promiscuous(featuring Timbaland) Little X 4:01
4. All Good Things (Come to an End) Israel Lugo & Gabriel Coss 3:46
5. Say It Right Rankin & Chris 4:02
6. Try Sophie Muller 4:38

Vaizdo klipai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

 • In God’s Hands: šis vaizdo klipas debiutavo „Loose Mini DVD“ albume. Klipas prasideda Furtado keliant rankas į viršų ir apsisupant balta paklode. Klipas nufilmuotas Los Andželo paplūdimyje.
 • Maneater: Klipo „Maneater“ režisierius yra Anthony Mandler[3]. Tai vienas iš kelių klipų, kur Nelly Furtado šoka.[3] Klipas Furtado prašymo neturi siužeto, o tiesiog šventimo, bei parodijavo „maneater“ atskirų scenų. Klipas prasideda Nelly ieškant savo vokiečių dogo veislės šuns vardu Tobis. Ji pakliūna į apleistą namo rūsį, kur yra žmonių minia. Furtado įsimaišo į minios vidurį ir prasidedant muzikai pradeda šokti. Taip pat vėliau rodomi vaizdai iš tos pačios vietos, bet su ugnies efektais. Klipo pabaigoje Nelly dainuoja ant šio namo stogo.
 • Promiscuous: „Promiscuous“ vaizdo klipo režisierius yra Little X. Klipe pasirodo Keri Hilson, ir Justin Timberlake. Jame nėra siužeto, tiesiog atskiri vaizdai iš skirtingų scenų. Tai yra pirmasis Nelly singlas, kuriame veiksmas vyksta klube.[4]
 • All Good Things (Come to an End): „All Good Things“ vaizdo klipas yra dviejų režisierių Gabriel Coss ir Israel Lugo kūrinys.[5] Klipas nufilmuotas Puerto Rike. Jame pasakojama apie dviejų žmonių meilę. Nelly daugiausiai matoma prie paplūdimio ir einanti pro mišką. Taip pat matomi kaip jinai su klipo aktoriumi pietavo miško viduryje, ir taip pat, kai jie susitiko. Furtado apibūdina šį klipą kaip tropinį romantišką klipą, kuris šiek teik primena Sarah McLachlan singlus.[6]
 • Try: vaizdo klipo režisierius yra Sophie Muller. Klipe Nelly ir aktorius (kuris yra pagal scenarijų jos vyras) apsirengę portugalų tautiniais drabužiais, o klipo veiksmas vyksta XV amžiuje. Video Nelly ir jos vyras susiduria su sunkumais, kuriuos vėliau įveikia.

Personalas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

 1. DVD Release
 2. „Loose Info at discogs.com“. discogs. Nuoroda tikrinta 24 October 2007. 
 3. 3,0 3,1 „Nelly Furtado's 'Maneater' Video Almost Ate Her Alive“. MTV News. 
 4. Vineyard, Jennifer. „Nelly Furtado Says She Can Be Brainy, Funny and 'Promiscuous'“. MTV.com. May 15, 2006. Retrieved October 29, 2006.
 5. All Good Things (come to an end) – Nelly Furtado AllieIsWired.com
 6. Vineyard, Jennifer. „Nelly Furtado Double-Dips With Two Soaking-Wet Videos“. MTV News. November 6, 2006. Retrieved November 11, 2006.
 7. Nelly Furtado. „Nelly at MTV Europe Awards“. Nellyfurtado.com. November 11, 2006

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]