Kovotojai su nusikalstamumu

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Kovotojai su nusikalstamumu

PavadinimasI due superpiedi quasi piatti
Kilmės šalis Italija
RežisieriusE. B. Clucher
Scenaristas (-ai)E. B. Clucher
KompozitoriusGuido de Angelis
Maurizio de Angelis
VaidinaTerence Hill
Bud Spencer
Metai1977
Žanraskomedija
Trukmė115 min.
Kalbaitalų
IMDb įrašas

Kovotojai su nusikaltamumu (it. I due superpiedi quasi piatti) – 1977 m. italų komedija, kurioje vaidino aktoriai Terence Hill ir Bud Spencer. Juosta buvo filmuojama JAV, Majamyje.

Pagrindiniai aktoriai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Vilburis, Metas ir Siuzi
Aktorius – vaidmuo

Turinys[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

DĖMESIO: toliau atskleidžiamos kūrinio detalės

Uoste susipažinę Metas ir Vilburis ne tik neranda darbo, bet ir turi bėdų su čia įsigalėjusia gauja. Metas pasiūlo planą kaip užsidirbti – tereikia apiplėšti vienos įmonės kontorą, kai į ją inkasatoriai bus atvežę pinigus algoms. Naujieji kompanionai taip ir padaro, tačiau supainioja duris ir per klaidą įsiveržia į policijos nuovadą. Norėdami išsisukti iš situacijos, jie sakosi tik juokaujantys, o iš tiesų norintys būti priimti į tarnybą. Netrukus jie su būriu naujokų atsiduria kapitono Makbraido rankose ir priversti baigti apmokymus bei apsivilkti uniformas. Tapę policininkais, bičiuliai visaip stengiasi būti išmesti iš tarnybos, tačiau vietoje to sulaukia vis didesnių kapitono pagyrų.

Netrukus Metas susipažįsta su Siuzi Ly, kurios dėdė dingo uoste, ir, stengdamasis jai patikti, su Vilburiu ima tirti šį reikalą, vėl susidurdamas su uosto gauja bei padėdamas policijai išaiškinti narkotikų kontrabandos tinklą.

Apdovanojimai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

1978 m. filmas pelnė vieną Golden Screen apdovanojimą.