Dviračių sportas 2020 m. vasaros olimpinėse žaidynėse

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Dviračių sportas
2020 m. vasaros olimpinėse žaidynėse
Cycling (track) pictogram.svg
Varžybų vietaIdzu velodromas
Tokijo olimpinė BMX trasa
Tokijo imperatoriškieji rūmai
Idzu MTB trasa
DataLiepos 25 - rugpjūčio 7
Dalyviai528

«2016 2024»
Infolentelė: žiūrėti  aptarti  redaguoti

Dviračių sportas 2020 m. vasaros olimpinėse žaidynėse vyko 29-ą kartą olimpinių žaidynių istorijoje. Jungtinės Karalystės rinktinė pelnė daugiausiai medalių.

Pasikeitimai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Tokijo olimpiadoje pirmą kartą vyks BMX laisvo stiliaus varžybos. Į dviračių treko programą pirmą kartą nuo 2008 m. vėl bus vykdomos madisono varžybos.

Medalininkai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Plento lenktynės[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Rungtis Auksas Sidabras Bronza
Masinio starto lenktynės
Vyrai Ekvadoras Richard Carapaz
Ekvadoras (ECU)
Belgija Wout van Aert
Belgija (BEL)
Slovėnija Tadej Pogačar
Slovėnija (SLO)
Moterys Austrija Anna Kiesenhofer
Austrija (AUT)
Nyderlandai Annemiek van Vleuten
Nyderlandai (NED)
Italija Elisa Longo Borghini
Italija (ITA)
Asmeninės laiko intervalo lenktynės
Vyrai Slovėnija Primož Roglič
Slovėnija (SLO)
Nyderlandai Tom Dumoulin
Nyderlandai (NED)
Australija Rohan Dennis
Australija (AUS)
Moterys Nyderlandai Annemiek van Vleuten
Nyderlandai (NED)
Šveicarija Marlen Reusser
Šveicarija (SUI)
Nyderlandai Anna van der Breggen
Nyderlandai (NED)

Trekas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Rungtis Auksas Sidabras Bronza
Sprintas
Vyrų sprintas Nyderlandai Harrie Lavreysen
Nyderlandai (NED)
Nyderlandai Jeffrey Hoogland
Nyderlandai (NED)
Jungtinė Karalystė Jack Carlin
Jungtinė Karalystė (GBR)
Vyrų komanda Nyderlandai Nyderlandai (NED)
Jeffrey Hoogland
Harrie Lavreysen
Roy van den Berg
Matthijs Büchli
Jungtinė Karalystė Jungtinė Karalystė (GBR)
Jack Carlin
Jason Kenny
Ryan Owens
Prancūzija Prancūzija (FRA)
Florian Grengbo
Rayan Helal
Sébastien Vigier
Vyrų keirinas Jungtinė Karalystė Jason Kenny
Jungtinė Karalystė (GBR)
Malaizija Azizulhasni Awang
Malaizija (MAS)
Nyderlandai Harrie Lavreysen
Nyderlandai (NED)
Moterų sprintas Kanada Kelsey Mitchell
Kanada (CAN)
Ukraina Olena Starikova
Ukraina (UKR)
Honkongas Lee Wai-sze
Honkongas (HKG)
Moterų komanda Kinija Kinija (CHN)
Bao Shanju
Zhong Tianshi
Vokietija Vokietija (GER)
Lea Friedrich
Emma Hinze
ROK ROK (ROC)
Darija Šmeleva
Anastasija Voinova
Moterų keirinas Nyderlandai Shanne Braspennincx
Nyderlandai (NED)
Naujoji Zelandija Ellesse Andrews
Naujoji Zelandija (NZL)
Kanada Lauriane Genest
Kanada (CAN)
Persekiojimo lenktynės
Vyrų komanda Italija Italija (ITA)
Simone Consonni
Filippo Ganna
Francesco Lamon
Jonathan Milan
Danija Danija (DEN)
Niklas Larsen
Lasse Norman Hansen
Rasmus Pedersen
Frederik Rodenberg
Australija Australija (AUS)
Leigh Howard
Kelland O'Brien
Luke Plapp
Sam Welsford
Alexander Porter
Moterų komanda Vokietija Vokietija (GER)
Franziska Brauße
Lisa Brennauer
Lisa Klein
Mieke Kröger
Jungtinė Karalystė Jungtinė Karalystė (GBR)
Katie Archibald
Laura Kenny
Neah Evans
Josie Knight
Elinor Barker
JAV JAV (USA)
Chloé Dygert
Megan Jastrab
Jennifer Valente
Emma White
Lily Williams
Omniumas (daugiakovė)
Vyrai Jungtinė Karalystė Matthew Walls
Jungtinė Karalystė (GBR)
Naujoji Zelandija Campbell Stewart
Naujoji Zelandija (NZL)
Italija Elia Viviani
Italija (ITA)
Moterys JAV Jennifer Valente
JAV (USA)
Japonija Yumi Kajihara
Japonija (JPN)
Nyderlandai Kirsten Wild
Nyderlandai (NED)
Madisonas
Vyrų komanda Danija Danija
Lasse Norman Hansen
Michael Mørkøv
Jungtinė Karalystė Jungtinė Karalystė
Ethan Hayter
Matthew Walls
Prancūzija Prancūzija
Donavan Grondin
Benjamin Thomas
Moterų komanda Jungtinė Karalystė Jungtinė Karalystė (GBR)
Katie Archibald
Laura Kenny
Danija Danija (DEN)
Amalie Dideriksen
Julie Leth
ROK ROK (ROC)
Gulnaz Khatuntseva
Maria Novolodskaya

Kalnų dviračiai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Rungtis Auksas Sidabras Bronza
Krosas
Vyrai Jungtinė Karalystė Tom Pidcock
Jungtinė Karalystė (GBR)
Šveicarija Mathias Flückiger
Šveicarija (SUI)
Ispanija David Valero
Ispanija (ESP)
Moterys Šveicarija Jolanda Neff
Šveicarija (SUI)
Šveicarija Sina Frei
Šveicarija (SUI)
Šveicarija Linda Indergand
Šveicarija (SUI)

BMX[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Rungtis Auksas Sidabras Bronza
BMX lenktynės
Vyrai Nyderlandai Niek Kimmann
Nyderlandai (NED)
Jungtinė Karalystė Kye Whyte
Jungtinė Karalystė (GBR)
Kolumbija Carlos Ramírez
Kolumbija (COL)
Moterys Jungtinė Karalystė Beth Shriever
Jungtinė Karalystė (GBR)
Kolumbija Mariana Pajón
Kolumbija (COL)
Nyderlandai Merel Smulders
Nyderlandai (NED)
Laisvo stiliaus varžybos
Vyrai Australija Logan Martin
Australija (AUS)
Venesuela Daniel Dhers
Venesuela (VEN)
Jungtinė Karalystė Declan Brooks
Jungtinė Karalystė (GBR)
Moterys Jungtinė Karalystė Charlotte Worthington
Jungtinė Karalystė (GBR)
JAV Hannah Roberts
JAV (USA)
Šveicarija Nikita Ducarroz
Šveicarija (SUI)

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]