Pereiti prie turinio

Džounsai

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Džounsai

PavadinimasThe Joneses
Kilmės šalis JAV
RežisieriusDerrick Borte
Scenaristas (-ai)Derrick Borte
VaidinaDavid Duchovny
Demi Moore
Metai2009
Žanrasdrama
Trukmė96 min.
Kalbaanglų
Biudžetas7 mln. dolerių
IMDb įrašas

Džounsai (angl. The Joneses) – 2009 m. JAV sukurta drama, kurioje pagrindinius vaidmenis atlieka Deividas Duchovnis ir Demi Mūr.

Pagrindiniai aktoriai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Aktorius – vaidmuo

Turinys[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

DĖMESIO: toliau atskleidžiamos kūrinio detalės

Džounsų šeima

Styvas ir Keitė Džounsai atrodo esanti ideali šeima: du vaikai, puikus namas, automobiliai, nerūpestingai leidžiami pinigai, tačiau visa tai netikra. Iš tiesų Džounsai – tam tikra marketingo forma: jie atsikrausto į naują miestelį, užmezga pažintis, įsilieja į vietos bendruomenę ir, atrodydami esanti tobula šeima, nenorom skatina aplinkinius sekti jų pavyzdžiu, vartoti tokias pat prekes, įsigyti tokias pat prabangos prekes, drabužius ir panašiai. Žinoma, toks darbas nėra paprastas, nes jų pasiekti rezultatai nuolatos tikrinami ir, esant nepakankamam augimui, prastai pasirodantis narys gali netekti vietos komandoje.

Naujoje vietoje šeima greitai įsilieja į vietinį gyvenimą, tačiau Styvo rodikliai yra prasčiausi, todėl viršininkė KC jam suteikia 2 mėnesius pasitaisyti. Pastarasis vis labiau įsimyli savo netikrą žmoną, tačiau Keitei rūpi tik pardavimų rodiklių pagerinimas. Stengdamasis patraukti jos dėmesį, Styvas ima labiau stengtis ir netrukus pasiekia geriausių rezultatų „šeimoje“. Be to, bendraudamas su kaimynu Lariu jis tariasi atradęs tikrą draugą.

Tuo tarpu šeimoje kyla problemų: Džen susideda su vietiniu turtuoliu ir tariasi atradusi laimę, tačiau šis ją meta, o Mikas prisipažįsta esąs gėjus. Be to, šeima susidomi policija, nes Miko organizuotame paauglių vakarėlyje vartojamas alkoholis, o viena mergina apgirtusi padaro avariją.

Tuo metu, kai Styvo ir Keitės santykiai pamažu tampa artimi, paaiškėja, kad Laris, stengdamasis prilygti naujajam draugui ir kaimynui bei pirkdamas naujus daiktus ir mašinas, įlenda į skolas. Jo savižudybė paskatina Styvą viešai prisipažinti, kad Džounsų šeimos gyvenimas yra netikras, tačiau jis nesulaukia palaikymo. Kiti 3 „šeimos“ nariai skubiai išvažiuoja, jų namas iškraustomas, tačiau KC palieka jam galimybę persigalvojus grįžti.

Styvas, negalėdamas pamiršti Keitės, leidžiasi jos ieškoti ir galiausiai randa naują Džounsų šeimą, kurioje jo vietą užėmęs kitas vyras.