Combichrist

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Combichrist

Andy LaPlegua 2010 m.
Biografija
KilmėNorvegija
Žanraiaggrotech, EBM
Aktyvumo metai2003-dabar
Įrašų kompanijaMetropolis, Out of Line
Susijusi veiklaIcon of Coil, Scandy, Panzer AG, Eighteen Visions, Imperative Reaction, Scandinavian Cock
Svetainėcombichrist.com
Nariai
Andy LaPlegua, Joe Letz, Z Marr, Abbey Nex, Tiffany Lowe
Buvę nariai
Wes Borland, Jon Horton, Shaun F, Kourtney Klein, Mr. Bjoern Petersen, Syn M, Trevor Friedrich

Combichrist – elektroninės muzikos projektas, 2003 m. įkurtas norvego Andy LaPlegua (dar žinomas, kaip grupės Icon of Coil įkūrėjas). Combichrist muzika prisikiriama Aggrotech stiliui.

Istorija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

2003 m. LaPlegua įrašė keletą power noise/techno įrašų. Tuometinis projektas vadinosi Drive. Prieš išleidžiant debiutinį albumą The Joy of Gunz, įrašų kompanijoje Out of Line, projektas buvo pervadintas į Combichrist.[1] Žodis buvo paimtas iš hardcore fanų žurnalo, kurį 1990-ųjų pabaigoje leido Endis ir grupės Håkon Mella gitaristas JR Ewing. Netrukus LaPlegua išvyko į JAV, kur dabar yra pagrindinė Combichrist ir kitų jo projektų, tokių kaip Scandy, Panzer AG ir Scandinavian Cock buveinė.

2003 m. Helovinui buvo išlestas riboto tiražo EP Kiss the Blade, kuris buvo akimirksniu išpirktas. 2004 m. EP Sex, Drogen und Industrial septynias savaites iš eilės išsilaikė Vokietijos alternatyvios muzikos topo (Deutsche Alternative Charts) pirmojoje vietoje. 2005 m. buvo išleistas albumas Everybody Hates You. Tuo metu grupė pradėjo aktyviai naudoti terminą TBM (Techno body music), tam kad charakterizuotų savo muziką. Grupė netgi sukūrė dainą pavadinimu This is TBM rinkinyje Techno Body Music volume 1, kurį išleido įrašų kompanija Out of Line. Grupės muzika išsiskiria galinga energija, siautulinga agresija ir dideliu garsu.

2006 m. EP Get Your Body Beat vėl parodė Combichrist galimybes ir užėmė gana aukštas pozicijas įvairių valstybių topuose. 2007 m. kovą išėjo dar vienas grupės albumas pavadinimu What the Fuck Is Wrong with You People?, kuris sumušė visus Out of Line ir Metropolis Records pardavimų rekordus. 2009 m. sausio 20 d. buvo išleistas paskutinis albumas Today We Are All Demons.[2] Grupėje taip pat atsirado naujas būgnininkas Trevor Friedrich, iki tol grojęs grupėse Eighteen Visions ir Imperative Reaction. 2009 m. gegužės 7 d. Combichrist išleido naują EP pavadinimu Heat EP: All Pain is Beat. 2009 m. lapkritį prasidėjusio grupės Rammstein turo metu, Combichrist dalyvavo kaip apšildančioji grupė.

2010 m. grupė išleido EP Scarred ir Never Surrender, rinkinį Noise Collection Vol. 1, taip pat penktąjį albumą Making Monsters. 2011 m. buvo išleistas EP Throat Full of Glass, o su juo kartu pasirodė vaizdo klipas tuo pačiu pavadinimu.

Diskografija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Studijiniai albumai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

EP[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Rinkiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Video[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  • Blut Royale – klipas 2005 metais prodiusuotas Sandros Jensen, bet išleistas tik 2007 m. birželio 1 d.
  • Get Your Body Beat – antrasis klipas, prodiusuotas Agatos Aleksander, kuriame yra ištraukų iš filmo Genų generacija.
  • Electrohead – klipas pasirodė 2007 m. birželio 10 d. Combichrist iš anksto paskelbė savo svetainėje apie šio klipo filmavimą klube Das Bunker Los Andžele, o vėliau Pietų Karolinoje.
  • Deathbed – klipas pasirodė 2007 m. gegužės 7 d. ir buvo nufilmuotas paties Andy LaPlagua padedant Agatai Aleksander.
  • Fuck That Shit – šis animacinis klipas sukurtas Brendono Dunkano.
  • Send to Destroy – šeštasis klipas, nufilmuotas Robino fon Svanko.

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]