Boyz-n-the-Hood

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
„Boyz-n-the-Hood“
Eazy-E singlas
iš albumo N.W.A. and the Posse
Išleistas1986 m.
FormatasCD singlas
Įrašytas1986 m.
ŽanrasGangsta-rap, West Coast hip-hop
Trukmė6:24
Įrašų kompanijaRuthless Records
AutoriusEazy-E
Dr. Dre
Ice Cube
ProdiuserisDr. Dre
Eazy-E singlų chronologija
Boyz-n-the-Hood
(1987 m.)
Eazy-Er Said Than Dunn
(1988 m.)

Boyz-n-the-Hood“ – solinis reperio Eazy-E debiutas, kaip dalis N.W.A. grupėje. Ice Cube parašė dainą ir ji turėjo būti skirta kitai grupei pavadinimu H.B.O., kuri priklausė „Ruthless Records“, bet jiems atsisakius – Eazy-E buvo privestas surepuoti šią dainą. Daina oficialiai buvo priskirta N.W.A albumui „N.W.A. and the Posse“. Daina buvo suremiksuota ir pasirodė Eazy-E debiutiniame albume „Eazy-Duz-It“, kuris buvo išleistas 1988 m. Vėliau ji buvo vėl perremiksuota ir pasirodė Eazy-E trečiajame albume „It’s On (Dr. Dre) 187um Killa“, pavadinimu „Boyz-n-the-Hood (G-Mix)“. Daina buvo grojama Up In Smoke Tour ture, Dr. Dre šią dainą atliko pritariant miniai, taip pagerbdamas Eazy-E.

Dainos perdarymai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Red Hot Chili Peppers dažnai naudojo šią dainą gyvai kaip įžangą savo dainai „Special Secret Song Inside“ 1989–90 metų Mother’s Milk ture.[1]

2004 m. daina buvo perdaryta reperio Jim Jones ir pasirodė jo debiutiniame albume „On My Way to Church“. Jo dainos versija buvo pavadinta „Certified Gangstas“. Kartu su juo pasirodė The Game, Bezel ir Cam’ron (albumo versijoje The Game nepasirodė)[2]

Daugiausiai dėmesio susilaukusi perdaryta dainos versija buvo atlikta grupės Dynamite Hack, kuri pasiekė #12 poziciją Billboard Modern Rock Tracks 2000 m. Melodija buvo pakeista, buvo palikti originalūs Eazy-E žodžiai, parinktas tinkamas lėtas tempas pagal perdarytą melodiją.

Ispaniška repo grupė Brownside perdarė dainą, pavadinimu „Vatos In The Barrio“. Originali instrumentinė melodija buvo perdaryta, o dainos tekstai nežymiai pakeisti, bet daugiausia palikta Eazy-E versija.

Underground memphis reperis Koopsta Knicca sukūrė savo versiją, pavadinimu „Back In Da Hood“.

Swhayze naudoja vieną dainos eilutę savo dainoje „Lost My Mind“.

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]