Arūnas Rimkus

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Edit-delete-not encyclopedic2.svg  Yra kilę abejonių dėl šio straipsnio objekto reikšmingumo ir tinkamumo enciklopedijai.
Galima paieškoti straipsnio objekto aprašymų nepriklausomuose nuo jo patikimuose antriniuose šaltiniuose ir pasiremti jais straipsnyje.
Arūnas Rimkus
Arūnas Rimkus (1960).jpg
Gimė 1960 m. kovo 30 d. (62 metai)
Jonavoje
Veikla pedagogas, Lietuvos ir Jonavos rajono politinis bei visuomenės veikėjas.
Partija Lietuvos valstiečių partija
Valstiečių ir Naujosios demokratijos partijų sąjunga
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga

Arūnas Rimkus (g. 1960 m. kovo 30 d. Jonavoje) – pedagogas, Lietuvos ir Jonavos rajono politinis bei visuomenės veikėjas.

Biografija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

1978 m. baigė Jonavos 3-iąją vidurinę mokyklą ir tais pačiais metais įstojo į Vilniaus pedagoginio instituto Istorijos ir pedagogikos fakulteto neakivaizdinį skyrių. Dirbo Jonavos baldų kombinate. Po metų studijas tęsė dieniniame skyriuje. Studijavo istoriją ir teisę. Aktyviai dalyvavo visuomeninėje veikloje, dainavo akademiniame chore. 1984 m. baigė aukštąją mokyklą ir įgijo istorijos ir tarybinės teisės mokytojo specialybę.

1984 m. Jonavos 1-osios vidurinės mokyklos ir Jonavos rajono Ilgabradų aštuonmetės mokyklos mokytojas. 1988 m. sausio – liepos mėn. LKP Jonavos rajono komiteto politinio švietimo kabineto konsultantas. Nuo 1988 m. rugpjūčio mėn. Jonavos Jeronimo Ralio vidurinės mokyklos direktorius.

Lietuvos valstiečių partijos, Valstiečių ir Naujosios demokratijos partijų sąjungos, Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos narys.

2000–2003 m., 2003–2004 m. ir 2007 m. (mandatas atimtas dėl užimamų pareigų) Jonavos rajono savivaldybės tarybos narys. 20002003 m. Kultūros, švietimo ir sporto komiteto pirmininkas.

Jonavos veteranų futbolo klubo „Klevas“ prezidentas, Jonavos futbolo klubo „Lietava“ valdybos narys, Jonavos lauko teniso klubo prezidento pavaduotojas. 2001 m. pelnė populiariausio Jonavos rajono žmogaus titulą, 2003 m. tapo rinkimų į Jonavos rajono Seimą 2004 m. laureatu. Sutuoktinė Nijolė, vaikai Evaldas, Inga.

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Išnašos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]