Aptarimas:Ulica Chlodna gatvė Suvalkuose

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Wiki PL[redaguoti vikitekstą]

WP LT yra, tegu būna. --Brox 21:15, 25 balandžio 2011 (EEST)

Na ir kas, kiekvienoje vikipedijoje savo taisyklės - pagal tokią logiką kad lenkai aprašo savo tolimo užkampio miestelio gatves, tai mes galim pradėt irgi aprašinėt Bezdonių, Pumpėnų ir Nevarėnų gatves. Hugo.arg 23:58, 25 balandžio 2011 (EEST)
Slidi nuokalnė - loginė argumentacijos klaida (pagal tokią logiką kad lenkai aprašo... /.../). --Brox 21:34, 29 balandžio 2011 (EEST)

Kad jokia čia ne nuokalnė, o tiesiog palyginimas. Kur yra riba gatvės reikšmingume? Kokio dydžio gyvenvietės ir kokios gatvės yra vertos aprašymo? Jei tokios kaip Laisvės alėja, Gedimino prospektas klausimų nekelia, tai pereinant prie mažesnių gatvių ir gyvenviečių darosi nebeaišku. Siūlau svarbesnes gatves aprašinėti prie pačios gyvenvietės, ar jos mikrorajonų straipsnių, nes tikrai galima nusiristi iki kaimų gatvių aprašymo. Hugo.arg 21:42, 29 balandžio 2011 (EEST)

Iškilus reikšmingumo klausimui šaltiniai turėtų padėti išsiaiškinti tiesą - o štai davus Google užklausą pateikiamas tik lenkiškas straipsnis ir atsitiktinės nuorodos į žemėlapius bei įstaigų, įsikūrusių toje gatvėje, puslapius. Reikėtų nors kokio neilgo šaltinio, aprašančio gatvę, jos istoriją, reikšmę. Hugo.arg 22:05, 29 balandžio 2011 (EEST)

Nėra tokio reikšmingumo kriterijaus "WP LT yra", todėl drąsiai trinu. --Nomad 01:33, 30 balandžio 2011 (EEST)