Aptarimas:Sektos žudikės

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Dovydo saka - ne zudikiska[redaguoti vikitekstą]

Taikios Dovydo sakos nariai buvo uzpulti federaliniu agentu privacioje valdoje. Sekta nebuvo padariusi nieko blogo, saude tik gindamiesi. Kratos orderis buvo isduotas tik del nesumoketu 200 doleriu sakitos. Istrinu Dovydo saka is sito saraso, jei kas nores ikelti tegu argumentuoja. Zudikiska yra valdzia neisprovokuotai uzpuolusi, pradejusi saudyti ir nuzudziusi beveik visus sektos narius. Sigis 13:03, 21 Balandžio 2006 (EEST)

Aš negaliu ginčytis dėl priskyrimo sektoms žudikėms, bet reikėtų rimtesnių įrodymų (mokslinių straipsnių, etc), nei tiesiog pasakymo, kad tai taiki sekta - jei taikios sektos būstinėj darytų kratą, nežūtų keturi agentai ir keliasdešimt sektantų (be to, po 50 ar kiek dienų apgulties). knutux 13:18, 21 Balandžio 2006 (EEST)

Taikus zmones turi teise gintis, o teise ginkluotis yra irashyta amerikos konstitucijoje. Sigis 13:23, 21 Balandžio 2006 (EEST)

Irodymus del sektos agresijos pries savo narius arba kitus zmones privaletum pateikti tamsta jei jau taip knieti priskirta sia sekta zudikiskoms Sigis 13:28, 21 Balandžio 2006 (EEST)
Mna niekas neknieti, paprasčiausiai ginu mėginu apginti nuomonę, kurios aktyvių atstovų šiuo metu nėra. Kadangi tema jautri, sakinių išmetimui reikalinga rimtesnė argumentacija, nei vien nepasitenkinimas sakiniu. knutux 14:10, 21 Balandžio 2006 (EEST)
Užrakinu, nes pradėtas atmetinėjimų karas. Pagrįstų argumentų dėl Dovydo šakos aptarime kol kas nematau, tik nuomones. Dirgela 17:53, 21 Balandžio 2006 (EEST)