Aptarimas:Orinta Leiputė

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Siūlau atkreipti dėmesį į šio straipsnio neutralumą. Straipsnyje pateikti politikės kontaktiniai duomenys, o redagavusio vartotojo vardas Aurelija Lankelienė gali būti randamas LSDP svetainėje. --89.117.230.29 04:05, 20 rugpjūčio 2014 (EEST)

Žinutę dėl neutralumo parašiau aš - per neapdairumą neprisijungiau prie paskyros telefone. --D.Joksas 04:12, 20 rugpjūčio 2014 (EEST)

Na, nežinau... Peržvelgęs abi keitimų serijas ([1], [2]) nematau nieko aiškiai neneutralaus... Pareigybių sąrašas, dargi su šaltiniais... Galima ginčytis, ar jis reikalingas, ar gal kas nors reikalinga labiau, bet tai reikėtų konkrečiai nurodyti. Tai, kad apie socialdemokratą rašė kitas socialdemokratas, gal būtų galima pritempti iki „interesų konflikto“, bet mūsų Vikipedija neturi taisyklės, kuri šitai draustų. Tad gal skydelį nuimsiu.
Bet, aišku, jei kažką pražiopsojau, galima bus grąžinti (bet aiškiai nurodant priežastį).
Dėl kontaktinių duomenų... Internetinį adresą reikėtų pateikti (pagal Vikipedija:Išorinės nuorodos: „Straipsnyje turėtų būti pateikiama nuoroda į oficialią straipsnio objekto svetainę, jei tokia yra.“), o biuro adresas nereikalingas. --Martynas Patasius (aptarimas) 21:10, 20 rugpjūčio 2014 (EEST)
Man labiausiai įtarimą ir kėlė tie paryškinti kontaktiniai duomenys straipsnio gale, dėl pareigų aš nieko ir nesakiau, kad gali būti neneutralu. Dėl to, kad nėra Vikipedijos politikoje "Interesų konflikto" taisyklių, nežinojau. Manau, kad atsarga gėdos nedaro, tad stengiuosi tik padėti. Ačiū už informaciją, dabar žinosiu. --D.Joksas 22:06, 20 rugpjūčio 2014 (EEST)