Aptarimas:Oktaedras

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

nemokėjau perkelti iš en.wikipedia {{Reg polyhedra db|Reg polyhedron stat table|O}} Gyvas (aptarimas) 12:35, 20 rugsėjo 2015 (EEST)

en:Template:Reg polyhedra db yra sudėtingas, daug kitų šablonų naudojantis šablonas. Tikriausiai naudinga būtų jį turėti ltwiki. Perkėlimas atrodytų taip: pirmiau reiktų perkelti en:Template:Reg polyhedra db naudojamus šablonus, tuomet išversti angliškus terminus. Powermelon (aptarimas) 12:44, 20 rugsėjo 2015 (EEST)
aplietuvinau en:Template:Reg polyhedra db. Ten viduj dar naudojamas šablonas CDD, bet jame, kaip suprantu, nieko versti nereikia. Kaip dabar man tą "aplietuvintą" šabloną išbandyti? Ir dar nesupratau, kokią ten stat table iškviečia per vidurį: '{'{Reg polyhedra db|Reg polyhedron stat table|O'}'} Smagu būtų, kad kas nurodytų viską, ką reikia išversti, ir kaip paskui išbandyti ir išgaudyti klaidas Gyvas (aptarimas) 14:18, 20 rugsėjo 2015 (EEST)
Galite pasidaryti nuosavą smėlio dėžę (pvz.: Naudotojas:Gyvas/Smėldėžės/Šablonas/Reg polyhedra db) ir į ją sudėti išverstą tekstą (pagal pavyzdį ir kitiems šablonams). Tuomet galite taipogi savo smėldėžėje pamėginti kviesti šabloną su parametrais, pvz.: {{Naudotojas:Gyvas/Smėldėžės/Šablonas/Reg polyhedra db|Naudotojas:Gyvas/Smėldėžės/Šablonas/Reg polyhedron stat table|O}}. Reg polyhedron stat table yra parametras, kuris paskui naudojamas šablono en:Template:Reg polyhedron stat table iškvietimui. Ją taip pat reikia išversti norint, kad en:Template:Reg polyhedra db veiktų ltwiki. Powermelon (aptarimas) 14:35, 20 rugsėjo 2015 (EEST)
Padariau kaip patartas, bet turbūt reikia į atskirus puslapius, žodžiu, reikia labiau įsigilinti... gal padėkite, kaip tą šabloną suderinti ir paleisti :) (Adresas: Naudotojas:Gyvas/Smėldėžės/Šablonas/Reg polyhedra db) Gyvas (aptarimas) 17:26, 20 rugsėjo 2015 (EEST)
Beveik viską padarėte gerai :) Nereikėjo tik į tą patį Naudotojas:Gyvas/Smėldėžės/Šablonas/Reg polyhedra db perkelti lentelės iš en:Template:Reg polyhedron stat table. Dabar aš nukopijavau en:Template:Reg polyhedron stat table į Naudotojas:Gyvas/Smėldėžės/Šablonas/Reg polyhedron stat table (atsiprašau už savivaliavimą :), kur galite užsiimti pastarosios vertimu. Kaip viskas atrodo galite pamatyti Naudotojas:Powermelon/smėlio dėžė. Powermelon (aptarimas) 17:38, 20 rugsėjo 2015 (EEST)
Tikiuosi, iki kol lietuviai taps pirmi „ant visos Europos“, ką nors suprasiu :))) Ačiū! Gyvas (aptarimas) 17:41, 20 rugsėjo 2015 (EEST)
Visad prašom :) Powermelon (aptarimas) 17:52, 20 rugsėjo 2015 (EEST)
Dar ne viskas :))) O ką daryti su 'Template:CDD' - nerandu kaip jį perkelti - ten nieko versti neturėtų būti nes rezulatatas grynai grafinis Gyvas (aptarimas) 17:54, 20 rugsėjo 2015 (EEST)
en:Template:CDD naudoja Lua modulį en:Module:CDD. Abu perkėliau į ltwiki. Powermelon (aptarimas) 18:01, 20 rugsėjo 2015 (EEST)
Jau matosi :) Gyvas (aptarimas) 18:09, 20 rugsėjo 2015 (EEST)

Laikau, kad viskas išversta. Jei galima, perkelkite Naudotojas:Gyvas/Smėldėžės/Šablonas/Reg polyhedra db ir Naudotojas:Gyvas/Smėldėžės/Šablonas/Reg polyhedron stat table ten, kur reikia. Tikiuosi, paskui galima bus redaguoti, jei prireiktų taisyti terminus Gyvas (aptarimas) 19:24, 20 rugsėjo 2015 (EEST)

Suteikta Atlikta . Nukopijavau šablonus iš Jūsų smėldėžių į {{Reg polyhedra db}} ir {{Reg polyhedron stat table}}. Powermelon (aptarimas) 01:28, 21 rugsėjo 2015 (EEST)