Aptarimas:Moteris

  Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.

  Be to, moteris skiriasi nuo vyro ir psichologinėmis ypatybėmis – ji švelnesnė, draugiškesnė, meilesnė, labiau koketuoja, yra jautresnė, atsargesnė, rūpestingesnė, labiau orientuota į šeimą; moteris labiau reaguoja į stresą, lengviau prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, geriau jaučia grožį.

  tokie teiginiai yra kulturiskai suformuoti ir pazeidzia zmogaus teises. Tai negali buti enciklopedijoje.

  Net neenciklopediniai teiginiai kažin ar gali kokias nors žmogaus teises žeisti. Taigi siūlyčiau suformuoti rimtesnį pasiūlymą, nei tik parašymą, kad reikia trinti, nes pažeidžia kažkieno teises. knutux 14:52, 2007 Gegužės 30 (EEST)
  Teiginius iš tiesų reikėtų pagrįsti, nes panašu, kad jie labiau stereotipiniai nei išties teisingi. Bet apie žmogaus teisę "drausti į vikipediją rašyti kultūriškai suformuotus teiginius" ir aš nieko nesu girdėjęs, reikės pavartyti universaliąją žmogaus teisių deklaraciją. --Nomad 15:46, 2007 Gegužės 30 (EEST)

  Kas per terminas tekste - "smegeninės dėžė"? Ar čia kažkas nevykusiai pajuokavo, ar iš tiesų anatomijoje tai naudojama kaukolės tūriui (ar smegenų tūriui) nusakyti? Tas pat terminas yra ir vyro straipsnyje. Tačiau google "smegeninės dėžė" nuorodos tik į lietuvišką wiki. Orionus 11:51, 2007 Liepos 9 (EEST)

  Moterų judesiai labiau plastiški, banguoti[redaguoti vikitekstą]

  Nu. Bet aš labai norėčiau pamatyt tą straipsnį, kuriame įrodoma, kad tai anatominis arba fiziologinis požymis. Uždėjau, kad reikalinga citata.-- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo 88.223.61.58 (aptarimasindėlis)

  Taxobox[redaguoti vikitekstą]

  Pašalinau taxoboxus, moteris nėra rūšis ar kitas sistematinis vienetas --Nomad (aptarimas) 17:15, 4 gruodžio 2020 (EET)Reply[atsakyti]

  Ginekologija[redaguoti vikitekstą]

  Kaip ir vyrų str. turbūt ne į temą. O jei ką yra ir andrologija.--Vaidila (aptarimas) 14:56, 23 gegužės 2022 (EEST)Reply[atsakyti]