Aptarimas:Mažeikių krašto enciklopedija

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Reikšmingumas[redaguoti vikitekstą]

Nemanau, kad toks jau nereikšmingas objektas. MKE autorius už enciklopedijos sukūrimą yra pelnęs „Naujojo knygnešio“ apdovanojimą, skiriamą Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Susisiekimo ministerijos ir Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos. Be to, kelios dešimtys Vikipedijos straipsnių remiasi MKE, nors tai jau ir nėra formalus kriterijus reikšmingumui. Powermelon (aptarimas) 13:51, 28 vasario 2018 (EET)

Tai čia dar vienas Naudotojas:Algirdas lt vikipedijos klonas?--Vaidila (aptarimas) 13:55, 28 vasario 2018 (EET)

Ko gero, panašus projektas į lietuvai.lt – visa kas nereikšminga, nugula kažkur kur netrukdo vikipedijos administratoriai. Nes kitaip to projekto nė nebūtų, jei ne vikipedijos administratorių prieštaravimai. Dirgėlai tokių liaupsių turbūt nepakaktų svetainės reikšmingumui pagrįsti? Visi mes čia vikipedijoje nepagerbti knygnešiai...--Vaidila (aptarimas) 14:05, 28 vasario 2018 (EET)

[1] Merdintis, tų pačių vikipedininkų sukurtas projektas. Keitimų per pastaruosius metus beveik neatlikta. Hugo.arg ir kai kurie kt. vikipedijos dalyviai tikrai nusipelnė daugiau liaupsių nei vietinės reikšmės enciklopedijos kūrėjai, kurios gamta ypač skiriasi nuo likusios Lietuvos...--Vaidila (aptarimas) 14:21, 28 vasario 2018 (EET)

Nematau nieko blogo tokios enciklopedijos buvime, ją lyginti su lietuvai.lt daugiau, nei įžeidu. Algirdas daugelį metų užsiima Mažeikių krašto gamtos, istorijos, kultūros tyrimais tai ir sudėjo medžiagą į atskirą svetainę. Didelė dalis tos medžiagos Vikipedijai būtų pernelyg smulkmeniška, o ten - pats tas. Tokias enciklopedijas (popierines ar elektronines) turi ne vienas rajonas: Kupiškėnų enciklopedija, Utenos krašto enciklopedija, Kaišiadorių enciklopedija ir kt. Reikšmingumas, manau, pagrįstas. Dar Mažeikių spaudoje gal yra kokių paminėjimų. Hugo.arg (aptarimas) 14:29, 28 vasario 2018 (EET)
Tegul būna, bet ten nemažai str. iš lt viki, tie patys vartotojai... /Naudotojo_aptarimas:Tadas12--Vaidila (aptarimas) 14:35, 28 vasario 2018 (EET)
Nenorėjau sumenkinti projekto, nes lietuvai.lt išsigimė tik vėliau, Lazdynas juo tikėjo ir daug pastangų įdėjo. [2] Turėjau omeny, nereikšminga informacija tik lietuviškosios vikipedijos dalyvių akimis. Kaip tu sakei, pernelyg smulkmeniškai viskas pateikta.--Vaidila (aptarimas) 14:38, 28 vasario 2018 (EET)