Aptarimas:Klaipėdos jūrų uostas

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Anuliuoju Naudotojas:Dirgela sauvališką keitimą - Vikipedija nėra šio naudotojo asmeninis puslapis. Jei kam kyla klausimų: grąžinti keitimai:

1. Bendrovių, įmonių, organizacijų pavadinimai rašomi kabutėse lietuvių kalboje

2. Kad Klaipėdos uoste nepakraunami 160 000 DWT tanklaiviai pilnai - faktas. Beje, faktas, kad jie „aptarnaujami“ (kad ir ką tai reikštų) neištrintas.

3. Išnaša į Lietuvių visuotinę enciklopediją gražinta į pradinę buvusią vietą, nes istorijoje ji buvo kažkieno perkelta, o nepagrindžia buvusioje vietoje nieko.

4. Klaipėdos uosto "išskirtinumai" skyrelyje dėstoma medžiaga yra neenciklopedinė ir panaši į mokyklinį rašinėlį "Kuo ypatingas mano gimtasis miestas" - išskirtiniais pristatomi dalykai, kurie yra niekuo neišskirtiniai (geografinė padėtis, avaringumas, uosto krantinių išdėstymas, bangos jaučiasi upėje, kuri įteka į jūrą, locmanai, o ne kapitonai naviguoja uoste, bangavimas sąsiauryje) - tarsi kituose uostuose būtų kitaip.

5. Teiginiai apie Klaipėdos uosto giliavandeniškumą ir universalumą (reklamos požymiai) turi būti pagrįsti šaltiniu, o ne reklaminiu uosto valdytojo puslapiu.

6. Atgal grąžintas keitimas, kuriuo buvo paskleista klaidinanti informacija, kad uosto kanalas bus gilinamas nuo 0,5 m. iki 15 m. gylio.--Submixster (aptarimas) 16:11, 11 gegužės 2015 (EEST)

Yra aiški nuoroda, kad uostas giliavandenis, jei tamstai nepatinka ši nuoroda, pateikite nuorodą, kuri teigtų atvirkščiai, o ne atmetinėkite keitimus. Kiti keitimai priimtini.--Dirgela (aptarimas) 20:02, 11 gegužės 2015 (EEST)

Ši nuoroda yra tik Klaipėdos uosto valdytojo reklaminė informacija ir dar kartą pakartosiu - nėra pateikta antrinių šaltinių, tai patvirtinančių, nors diskusija užvesta jau prie pusę metų ir dar kartą gražinu jūsų nuimta[reikalingas šaltinis] žyma, kuri beje taikoma ir uosto apibūdinimui "universalus".--SubRE (aptarimas) 11:55, 11 rugsėjo 2015 (EEST)
Pirminis šaltinis būtų, jeigu SubRE panertų į uosto gelmes ir praneštų mums, kad jis seklokas ir negali būti giliavandeniu. Stenkitės nenaudoti sąvokų, kurių prasmės nesuprantate.--Dirgela (aptarimas) 20:40, 11 rugsėjo 2015 (EEST)
O jūs būtumėte antrinis šaltinis:). Nejuokinkit. Štai dėl ko ir kvestionuoju jūsų galėjimą būti administratoriumi.--SubRE (aptarimas) 10:22, 12 rugsėjo 2015 (EEST)
Na ir vėl parašėte kažką ne į temą, jei norite, kad jus priimtų rimtai tai ir elkitės rimtai.--Dirgela (aptarimas) 20:44, 12 rugsėjo 2015 (EEST)

Klaipėdos uosto giliavandeniškumas ir universalumas[redaguoti vikitekstą]

Kadangi nėra šaltinių, teigiančių, kad Klaipėdos uostas yra giliavandenis ir universalus, siūlau Klaipėdos uosto apibrėžimo dalyje įterpti parašymą "pasak Klaipėdos valstybinio uosto direkcijos svetainės", ar jam lygiavertį. Žinoma, jei Viki nadotojams tinka, galima dar pridėti "ir pasiremiant, Viki naudotojo X pasamprotavimais ir išvedimais". Šį pasiūlymą argumentuoju tuo, kad informacija apie Klaipėdos uosto giliavandeniškumą ir universalumą paimta iš uosto valdytojo reprezentacinio, reklaminio šaltinio, o nesant kelių patikimų antrinių šaltinių, kurie patvirtintų šiuos teiginius, neįmanoma patikrinti jų teisingumo, t. y. neišlaikoma Vikipedija:Patikrinamumas taisyklė. --SubRE (aptarimas) 10:43, 12 rugsėjo 2015 (EEST)

Pridedu nepriklausomą šaltinį, manau tema išsisėmusi.--Dirgela (aptarimas) 20:42, 12 rugsėjo 2015 (EEST)