Aptarimas:Gamta

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Apibrėžimas man truputį abejotinas, „visa kas egzistuoja“ tai yra pasaulis, visata, juk nesakoma „visata yra gamtos dalis“. Priklausomai nuo konteksto, gamta gali reikšti mūsų planetos gamtą, Marso gamtą, ar netgi tik Žemės gyvąją gamtą, ir tik kažkur nuošaliau nuo civilizacijos. Ir tas „taip pat skaityti“ sąrašas labai jau arbitrary, lygiai tiktų ten prirašyti ir uranas, atmosferos reiškiniai bei mitochondrija --Nomad (aptarimas) 11:46, 22 rugsėjo 2012 (EEST)

Mano vazduotėje ir supratime (dabar neskaičius kitomis kalbomis kaip jų autoriai apibūdina gamtą), kuri susiformavusi ne dabar - gamta yra visuma, kas žmogų, visus gyvius, augaliją ir negyvus daiktus Žemėje supa ir įvairių būdu juos veikia, įskaitant ir Žemės atmosfera bei jame vykstantys procesai. Bendrai, prie gamtos sąvokos turėtų būti viskas kas yra Žemės rutulyje ir jos atmosfera. Už atmosferos prasideda kosmosas, visata. O gamta ir Visata šiuo atveju yra atskiros sąvokos ir visatos negalima tapatinti su mano apibūdinta žemiška gamta, nepaisant to, kad Žemė yra Visatos sudėtinė dalelytė. Kails 15:35, 22 rugsėjo 2012 (EEST)
Priminsiu, kad Vikipedija remiasi šaltiniais, o ne Kails vaizduote --Nomad (aptarimas) 16:17, 22 rugsėjo 2012 (EEST)
Priminsiu tau Nomad, kad jeigu esi kažkuo nepatenkintas, jautrus, blogos nuotaikos, ar turi asmeninių man kažkokių net neįtariamų sąskaitų, tai yra kita vieta tai pareikšti, kad ir per e-paštą. O aš nuo panašių pareiškimų apie tavo vaizduotę ar savybes rašyti pasikuklinsiu, nes labai jau ne „enciklopediškai“ skambėtų, galų gale juk tu esi čia Karalius, jeigu galima tuo pačiu bent kiek atsikirtus, kaip jau minėjau, ne „enciklopediškai“ pasakyti. Tad pagaliau padėk savo kažkokius asmeniškumus man, visiems laikams į šalį. Ir atsimink svarbiausią, kad žinias, supratimą ir suformuoja tie informacijos šaltiniai, tad gal aš netiksliai išsireiškiau ankstesnioje skiltyje ir juos pavadindamas savo vaizduote, taip leisdamas tau ieškoti manyje eilinių priekabiavimų. Tad linkiu Tau geros nuotaikos. Kails 17:34, 22 rugsėjo 2012 (EEST)
Aš parašiau apie Kails vaizduotę, nes tu pasirėmei savo vaizduote. Tačiau tamsta jau ilgą laiką Vikipedijoje neapsieinate be asmeniškumų, praktiškai kiekviena diskusija su pačiu baigiasi tuo, kad visi aplink jums yra vikipedijos karaliai trukdantys skleisti tikrą tiesą. Ar reikės oficialaus įspėjimo aptarimų puslapyje, ar užteks čia draugiško patarimo rišti su tokiu tonu? --Nomad (aptarimas) 18:58, 22 rugsėjo 2012 (EEST)
Nepersistenkite Kails su kitų užsipuldinėjimais. O Nomad teisus, straipsnius reikia rašyti ne iš savo vaizduotės. Tam skirti kūrybiniai tinklapiai, o ne enciklopedija. 86.100.205.248 19:29, 22 rugsėjo 2012 (EEST)
Yra vienas bjauresnių dalykų - anonymiškumas ir šmeižimas kaip, kaip šiuo atveju prieš mane. Visa tai tik dėl mano parašyto komentaro kas yra gamta, bet deja dėl visokio plauko mažiau kultūros turinčių žmonių, ši diskusija paversta prieš mane tik sąskaitų suvedinėjimu. Kur tau Nomad esu taip nusikaltęs? Pažvelk į ką pavirto tavo saskaitos su manimi suvedinėjimas, paskaityk viską nuo pradžių. Ar aš pirmas užsipuoliau tavo „auksines mintis“ - „neklystantį“, „nuostabų“, „nekritikuotiną“ supratimą apie gamtą? Kam ir už ką tu mane nori įspėti? Kad bandau netylėti į tavo užsipuolimus? Kad kaip sakiau tu esi lietuviškos vikipedijos Karalius ir jeigu tau nepatiko kitas asmuo, tu gali jį lengva ranka blokuoti. Ar iš čia pas tave drąsa? Nereikia čia taukšti niekų ir paranojų, kaip rašiau, čia yra ne tam skirtas puslapis. Nori kažką išsilieti, parašyk man į e-paštą ir nustok pagaliau išsidarinėti ir prasimanyti. Nei aš tave pažįstu, juolab niekada ir nenorėčiau pažinti, nes neesu konfliktiškas žmogus. Tad prašau eik tu nuo manęs savo keliais ir nedaryk panašių negražių „siurprizų“ (anonimų ar kitų draugelių, kurie man rašys pamokymus, taip pat nereikia) ir daugiau pagarbos kito nuomonei. O šis negerbtinas, nekultūringas ir agresyvokas elgesys dalykas angliškai vadintusi „Bullying“, už kurį JK griežtai baudžiami. Nukopijavau iš angliškos vikipedijos kas tai yra, pravartu pasiskaityti -->> Bullying is a form of aggressive behavior manifested by the use of force or coercion to affect others, particularly when the behavior is habitual and involves an imbalance of power. It can include verbal harassment or threat, physical assault or coercion and may be directed repeatedly towards particular victims, perhaps on grounds of race, religion, gender, sexuality, or ability. The "imbalance of power" may be social power and/or physical power. The victim of bullying is sometimes referred to as a "target". Nemanau kad pasikeisi ir bendrausi pagarbiai, tad galimai į sekančius tavo eilinius išsiliejimus, įskaitant taip pat galimai pasitelkus kitus tavo rato asmenis - nereguosiu. Visada užleidžiu tokiems kelią ir bėgu nuo pykčio. Kails 22:05, 22 rugsėjo 2012 (EEST)
Manau, po šio pasisakymo įspėjimai (minėti Nomad [1] pakeitime) nebereikalingi... Ir taip aišku, kad jie nieko nebepakeis. Taip pat nemanau, kad verta kreipti dėmesį į visokius „Visada užleidžiu tokiems kelią ir bėgu nuo pykčio.“, po ko išsyk sekė papildomas (užmirštas?) įžeidimas ([2])... --Martynas Patasius (aptarimas) 22:32, 22 rugsėjo 2012 (EEST)
Nepasirašytas komentaras buvo mano, tiesiog nepastebėjau, kad rašau neprisiregistravęs. O tamsta kažką ne taip suprantat, jei paprastas pastabas vertinate kaip asmeninius išpuolius. Ta-Ntalas (aptarimas) 22:14, 22 rugsėjo 2012 (EEST)