Andrew Fletcher

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Andrew Fletcher

Andrew John Fletcher (g. 1961 m. liepos 8 d. Notingemas, Jungtinė Karalystė) – britų muzikantas, geriausiai žinomas kaip grupės Depeche Mode narys, joje grojantis nuo pat grupės įsikūrimo 1980 m.

Prieš Depeche Mode[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Andrew kartu su Martin’u ir Vince’u grojo grupėje „Composition of Sound“ 1980 m.; vėliau kartu su David’u keturiese subūrė „Depeche Mode“. Čia jis iš pradžių grojo bosine gitara, tačiau vėliau perėjo prie sintezatoriaus.

Depeche Mode[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Grupėje Fletch’o (taip jis vadinamas pačių grupės narių bei fanų) vaidmuo – daugiau nei muzikanto. Dažniausiai būtent jis būna pagrindinis asmuo, bendraujantis su spauda, duoda interviu, pristato grupės naujienas ir pan.

1984 m. Fletcher’is įrašė solinį koverių albumą „Toast Hawaii“. Muzikinę partiją atliko grupės nariai Martin’as ir Alan’as, o Andrew pirmąkart tapo vokalistu. Deja, albumas taip niekad ir nebuvo išleistas.

2002 m. Fletch’as įsteigė įrašų kompaniją „Toast Hawaii“, kurioje albumus išleido futuristinė merginų grupė „Client“. Koncertinio turo su šia grupe metu, Andrew retsykiais DJ’avo. Šią vasarą taip pat numatomi keli jo pasirodymai [1].

Asmeninis gyvenimas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Andrew Fletcher’is vedęs Grainne, su kuria turi dvi atžalas – Megan ir Joe.

Taip pat skaitykite[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]