Šablono aptarimas:Infolentelė albumas

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Apžvalgos[redaguoti vikitekstą]

Gal galit kas nors kaip nors padaryti arba man paaiškinti, kaip padaryti, kad šitoj infolentelėjmatutųsi apžvalgos, nes kažkodėl straipsnyje The Singles Collection nesimato apžvalgų, nors jos ten yra. -- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo Robotukas11 (aptarimasindėlis)

Neapdairiai pasielgta keičiant šablono naudojimo parametrus. Dabar ne tik, kad apžvalgų neberodo, bet ir fono spalvos. --Nestea (aptarimas) 20:19, 25 spalio 2012 (EEST)
Aš netaisiau nė vieno pavadinimo, visus palikau kaip buvę. --Robotukas11 (aptarimas) 21:34, 25 spalio 2012 (EEST)

Pages with script errors[redaguoti vikitekstą]

Kažkas, matyt, sugadino kažką, kas yra susiję su šia infolentele. Naudojant šią infolentelę, tarp naudojamų šablonų dabar atsiranda Module:String, kurio nėra. Kategorija:Pages with script errors yra 190 straipsnių... Gal kas nors bent nutuokia, kas čia galėtų būti ir galėtų sutvarkyti?

Ir gal kas nors galėtų padaryti, kad tai, kas parašyta prie Kita turėtų foną (angliškame variante tai padaryta)? -- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo Fragola (aptarimasindėlis)

Beveik per metus laiko taip ir nebuvo pataisyta klaida, dėl kurios dasideda ta kategorija. Plius taipogi siūlau panaikinti tą puslapio užrašymą kursyvu. --Nestea (aptarimas) 20:15, 20 kovo 2014 (EET)
Dėl kursyvo panaikinimo pilnai pritariu.--Tocekas (aptarimas) 20:20, 20 kovo 2014 (EET)
Atkūriau seną versiją, klaidos berods dingo. Maunau reiktų griežčiaus stebėti Robotukas11 keitimus, nes šis naudotojas labai mėgsta kurti ir redaguoti šablonus kopijuodamas juos iš angliškos Vikipedijos. Tai jau ne pirmas ir ne antras kartas išdarkant esamus šablonus, nekalbant jau apie prikurtus nenaudojamus ar naudojamus vos viename kitame straipsnyje.--Tocekas (aptarimas) 20:37, 20 kovo 2014 (EET)
Tikrai taip. Iš to per didelio noro padaryti lenteles „gražesnėmis“ (kam aš nieko prieš neturiu) sudarko jų funkcionalumą. Reiktų neskubėti šokti prie kito šablono ir pasižiūrėti ar viskas tinkamai veikia, o jei ne – tai pataisyti arba atstatyti ankstesnę versiją. --Nestea (aptarimas) 21:09, 20 kovo 2014 (EET)