Šablonas:Symbol

Šablonas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Copyrighted

Šis paveikslėlis atvaizduoja valstybės, kariuomenės, pulko, šeimos arba kitokį simbolį, pavyzdžiui: vėliavą, antspaudą, emblemą, herbą arbą Šalmo papuošalą. Gal būt šio simbolio autorinės teisės priklauso šios simbolikos savininkui. Taip pat žinoma, kad simbolio atvaizdavimas (atgaminimas) yra saugomas simbolio savininko autorinių teisių arba yra prienamas pagal laisvą licenziją. Gali egzistuoti taip pat kitų atvaizdavimo (atgaminimo) apribojimų, remiantis, bet neapsiribojant šeštuoju Paryžiaus konvencijos straipsniu. Paveikslėlį įkėlęs ar šią žymę uždėjęs asmuo tiki, kad ribotas žemos raiškos tokių simbolių atvaizdavimas

laikomas kaip sąžiningo naudojimo paveikslėlis pagal LRS autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo 22 ir 24 straipsnį. Bet koks kitas panaudojimas šio paveikslėlio, Vikipedijoje ar kitur, būtų laikomas autorinių teisių pažeidimu. Išsamesnės informacijos ieškokite straipsnyje Fair use .

Failų įkėlėjams: prašom pridėti įkeliamo failo sąžiningo naudojimo paaiškinimą ir pagrindimą kiekvienu naudojimo atveju, kaip aprašyta MediaWiki:Uploadtext, taip pat neužmirštant nurodyti paveikslėlio šaltinį ir autorinių teisių informaciją.