Vikipedijos aptarimas:Trumpiausi nebaigti straipsniai

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Turiu klausimą: jeigu straipsnis yra papildomas šiame sąraše, tai gal jį galima nubraukti?--Zygiskr (aptarimas) 19:40, 15 lapkričio 2014 (EET)

Neaišku, nes čia visas sąrašas tokio senumo nubrauktinas. Būtų šaunu, kad kas galėtų tas statistikas atnaujinti, bet išėjus Naudotojas:Vpovilaitis kas tą bepadarys? Hugo.arg (aptarimas) 19:53, 15 lapkričio 2014 (EET)
Galėjo žmogus išeidamas bent parašyti, kaip tokį sąrašą išgaudavo, o dabar – galvosūkis.--Zygiskr (aptarimas) 20:02, 15 lapkričio 2014 (EET)
Na kaip tokie sąrašai buvo išgaunami esu aprašęs: Vikipedija:Alternatyvios statistikos pusiau rankinė įranga. Taip pat esu sudėjęs ir naudotus skriptus, kuriuos naudojau tų sąrašų pusiau rankiniam sugenersvimui. Tiesa skriptai gali būti ne paskutinia. Juos pastoviai dėl besikeičiant MediaWiki versijai ar naudojamų vikipedijos dump failų struktūros pasikeitimų tekdavo keisti. Dabar po tiek laiko manau taip pat juos tektų atnaujinti. Paprastai skriptų atnaujinimai užtrukdavo 2-3 d. ir panašiai užtrukdavo naujų straipsnių versijų sugeneravimas, nors sugeneravus pats pakrovimas ilgai neužtrukdavo. Vpovilaitis Aptarimas Indėlis 21:32, 14 balandžio 2015 (EEST)

O tai gal Tamsta galėtų sugenruoti? Nes nelabai daugiau, matyt, kas begebėtų... Hugo.arg (aptarimas) 21:46, 14 balandžio 2015 (EEST)

Šiuo metu esu labai užsiėmęs, todėl pastaruoju metu nelabai tam turiu laiko. Svarbiausia reikia iš naujo pasiruošti visas priemones, kurios buvo prarastos nes per pastarąjį laiką keičiau kompą. Vpovilaitis Aptarimas Indėlis 23:03, 14 balandžio 2015 (EEST)