Vikipedijos aptarimas:Projekto aprašymas

  Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.

  Antroje pastraipoje sakinys: Šiam projektui, kaip ir lietuviškajam jo variantui, vadovauja visuomeniniais pagrindais veikiantis fondas Wikimedia Foundation.
  Vadovauja ar remia?

  Remia nebūtų tinkamas žodis - nes patį Wikimedia Foundation remia Vikipedijos naršytojai/dalyviai. O Wikimedia Foundation palaiko Vikipedijas - rūpinasi serveriais, bendra politika ir t.t. Bent jau aš taip įsivaizduoju. knutux 13:42, 14 Gruodžio 2005 (EET)
  O taip, aš turėjau omenyje "palaiko" rašydamas nelemtąjį "remia". O kas vadovauja, ko gero, nurodyta šiame įstatų sakinyje --JonasS 14:33, 14 Gruodžio 2005 (EET)
  "The powers of the corporation shall be exercised, its properties controlled, and its affairs conducted by a Board of Trustees to be comprised initially of five trustees. All trustees must be active (contributing or volunteer) or life members of the Foundation."

  Vikipedija ir About....[redaguoti vikitekstą]

  Abu straipsniai panašūs savo turiniu ir paskirtimi. Gal įmanoma sujungti ? Ooom 21:40, 14 Gruodžio 2005 (EET)

  Intuityviai jaučiu, kad reikalingi atskiri straipsniai (į šį Project:About patenkama iš nuorodos kiekvieno puslapio apačioje, tai čia turėtų būti kažkoks nebūtinai enciklopedinis projekto aprašymas, o Vikipedija jau turi būti rimtas enciklopedinis straipsnis), tačiau jei turinys identiškas, galime bent kol kas jungti. knutux 07:59, 15 Gruodžio 2005 (EET)
  Tikriausiai (atskiri), tačiau tada ŠIS turėtų būti gerokai sutrumpintas ir padarytas skaitomesnis... --JonasS 08:28, 15 Gruodžio 2005 (EET)

  Paskirtis: tebūna atskiri straipsniai[redaguoti vikitekstą]

  Pasirodo, kitomis kalbomis egzistuoja du atskiri ir netgi gana ilgi straipsniai. Vienas skirtas enciklopedijos rūšiai aprašyti, kitas - kaip vikiprojektui (daugiau apie "techninius" ypatumus, statistiką, o ne kaip reiškinį). Tad tegu taip bus ir lietuvių k. Ooom 16:27, 15 Gruodžio 2005 (EET)