Pereiti prie turinio

Vikipedijos aptarimas:Projekto aprašymas

Page contents not supported in other languages.
Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.

Antroje pastraipoje sakinys: Šiam projektui, kaip ir lietuviškajam jo variantui, vadovauja visuomeniniais pagrindais veikiantis fondas Wikimedia Foundation.
Vadovauja ar remia?

Remia nebūtų tinkamas žodis - nes patį Wikimedia Foundation remia Vikipedijos naršytojai/dalyviai. O Wikimedia Foundation palaiko Vikipedijas - rūpinasi serveriais, bendra politika ir t.t. Bent jau aš taip įsivaizduoju. knutux 13:42, 14 Gruodžio 2005 (EET)
O taip, aš turėjau omenyje "palaiko" rašydamas nelemtąjį "remia". O kas vadovauja, ko gero, nurodyta šiame įstatų sakinyje --JonasS 14:33, 14 Gruodžio 2005 (EET)
"The powers of the corporation shall be exercised, its properties controlled, and its affairs conducted by a Board of Trustees to be comprised initially of five trustees. All trustees must be active (contributing or volunteer) or life members of the Foundation."

Abu straipsniai panašūs savo turiniu ir paskirtimi. Gal įmanoma sujungti ? Ooom 21:40, 14 Gruodžio 2005 (EET)

Intuityviai jaučiu, kad reikalingi atskiri straipsniai (į šį Project:About patenkama iš nuorodos kiekvieno puslapio apačioje, tai čia turėtų būti kažkoks nebūtinai enciklopedinis projekto aprašymas, o Vikipedija jau turi būti rimtas enciklopedinis straipsnis), tačiau jei turinys identiškas, galime bent kol kas jungti. knutux 07:59, 15 Gruodžio 2005 (EET)
Tikriausiai (atskiri), tačiau tada ŠIS turėtų būti gerokai sutrumpintas ir padarytas skaitomesnis... --JonasS 08:28, 15 Gruodžio 2005 (EET)

Paskirtis: tebūna atskiri straipsniai[redaguoti vikitekstą]

Pasirodo, kitomis kalbomis egzistuoja du atskiri ir netgi gana ilgi straipsniai. Vienas skirtas enciklopedijos rūšiai aprašyti, kitas - kaip vikiprojektui (daugiau apie "techninius" ypatumus, statistiką, o ne kaip reiškinį). Tad tegu taip bus ir lietuvių k. Ooom 16:27, 15 Gruodžio 2005 (EET)