Vikipedija:Botai/Botas:VP-bot 2

Puslapis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search


Dėl papildomų vėliavėlių[redaguoti vikitekstą]

Norėčiau gauti „vėliavėlę“ sekantiems papildomiems boto veiksmams:

  1. Šablono {{DEFAULTSORT:Pavardė, vardas}} įstatymas į biografinius straipsnius;
  2. Pavardžių ir vardų aprašymo straipsniuose esančių asmenybių sąrašų papildymas pagal biografinius straipsnius, perkeliant iš jų atitinkamas datas ir „apibrėžimą“;
  3. Nuorodų (išnašų) į enciklopedijas šablonų atskirų parametrų reikšmių užpildymas pagal kitą Vikipedijų straipsnio išnašoje ar nuorodoje pateiktą informaciją.

--Vpovilaitis apt. 08:14, 29 gruodžio 2009 (EET)

Baigiu pirminį gimtadienių ir mirties datų pakrovimą į dienų straipsnius (žr.). Po to bus generuojamos dalys pradėtos atnaujinti automatiškai, boto pagalba. Tai atlikęs, norėčiau pradėti atlikti čia nurodytą 3 operaciją (Nuorodų (išnašų) į enciklopedijas šablonų atskirų parametrų reikšmių užpildymas pagal kitą Vikipedijų straipsnio išnašoje ar nuorodoje pateiktą informaciją), kartu atlikdamas 1 operaciją (Šablono {{DEFAULTSORT:Pavardė, vardas}} įstatymas į biografinius straipsnius). Pastabų šiems boto veiksmams kol kas nebuvo. Norėčiau žinoti koks bus biurokratų sprendimas dėl boto vėliavėlės šiems papildomiems veiksmams. (Tokių keistinų staripsnių yra beveik 5000 vien dėl {{VLE}} šablono). Dalis jų pasitaiko biografinių straipsnių antraštinėse eilutėse, todėl jų nepataisius nevisai korektiškai yra automatiškai pernešami į metų ir dienų straipsnių gimtadienių ir mirties skyrelius. --Vpovilaitis apt. 19:34, 5 sausio 2010 (EET)
Tylėjimą suprantu kaip sutikimą. --Vpovilaitis apt. 12:58, 6 sausio 2010 (EET)
Turiu abejonių dėl antro punkto - gal galėtum nurodyti kokį straipsnį, kuris pildytas tokiu būdu?--Dirgela 16:46, 7 kovo 2010 (EET)
Gaila, bet dar nei vieno pavyzdžio neturiu, šiuo metu tuo dar neužsiėmiau. Pildoma bus analogiškai kaip ir metų straipsniai, tik truputi skirsis atskiros eilutės formatas, bus naudojamas kaip, kad yra priimta pavardžių ir vardų aprašymo straipsniuose. Prieš pradedant naudoti botą šiam funkcionalumui, bus atliekamas pradinis pakrovimas ir papildomai apie tai informuosiu. --Vpovilaitis apt. 12:01, 16 kovo 2010 (EET)