Vaikinams tai patinka

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Vaikinams tai patinka

PavadinimasThe House Bunny
Kilmės šalis JAV
RežisieriusFred Wolf
Scenaristas (-ai)Karen McCullah
Kirsten Smith
VaidinaAnna Faris
Emma Stone
Metai2008
Žanraskomedija
Trukmė97 min.
Kalbaanglų
Biudžetas25 mln. JAV dolerių
Pajamos70,4 mln. JAV dolerių
IMDb įrašas

Vaikinams tai patinka (angl. The House Bunny) – 2008 m. JAV sukurta komedija, kurią prodiusavo ir pagrindinį vaidmenį atliko Anna Faris. Aktorė už šį vaidmenį pelnė MTV kino apdovanojimų geriausios komikės nominaciją.

Pagrindiniai aktoriai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Aktorius – vaidmuo
  • Anna Faris – Šelė Darlingson
  • Colin Hanks – Oliveris
  • Emma Stone – Natali
  • Kat Dennings – Mona
  • Hugh Hefner – vaidina save
  • Beverly D‘Angelo – misis Hangstrom
  • Rumer Willis – Džoana

Turinys[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

DĖMESIO: toliau atskleidžiamos kūrinio detalės

Šelė – viena iš žurnalo „Playboy“ merginų, gyvenanti jo leidėjo Hju Hefnerio viloje ir svajojanti, kad jos nuotrauka atsidurtų ant žurnalo viršelio. Vietoje to, kitą dieną po savo 27 gimtadienio ji gauna Hefnerio pasirašytą raštelį, kuriame jis liepia jai išsikraustyti, nes esanti per sena modelio darbui.

Atsidūrusi realiame pasaulyje, kurio visiškai nepažįsta, naivioji Šelė užklysta į koledžo bendrabutį, kuris priklauso „Zeta Alfa Zeta“ brolijai, vienijančiai nepopuliarias ir kitų ignoruojamas merginas. Negana to, bendrabutis bus uždarytas, jei jame neapsigyvens dar bent 30 mokinių. Susidraugavusi su merginomis, Šelė savo žavesiu netrunka atkreipti aplinkinių dėmesį, padėti merginoms keisti stilių ir tapti populiariomis. Ji pati mėgina mokytis, kad padarytų teigiamą įspūdį naujajam draugui Oliveriui, tačiau ne viskas sekasi, be to, kai kurios merginos nepatenkintos tuo, kuo pačios virsta.

Galiausiai Šelė sužino, kad Hefnerio laiškas buvo klastotė ir „Playboy“ leidėjas nori, kad ji sugrįžtų. Suprasdama, kad yra per kvaila Oliveriui, ji priima pasiūlymą, tuo tarpu jos paliktoms merginoms dėl konkurenčių intrigų niekaip nepavyksta surinkti 30–ies norinčiųjų gyventi jų bendrabutyje. Manydamos, kad nebėra galimybių išsisukti, jos vyksta pas Šelę, kuri nusprendžia nepasiduoti ir padėti išlaikyti namą...