Tai gali būti atlikta... drauge

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Tai gali būti atlikta... drauge

PavadinimasSi può fare... amigo
Kilmės šalis Italija Ispanija Prancūzija
RežisieriusMaurizio Lucidi
Scenaristas (-ai)Rafael Azcona
Ernesto Gastaldi
Albert Kantoff
VaidinaBud Spencer
Jack Palance
Metai1972
Žanrasvesternas; komedija
Trukmė109 min.
Kalbaitalų
IMDb įrašas

Tai gali būti atlikta... drauge (it. Si può fare... amigo) – italų, ispanų ir prancūzų bendros kūrybos komedija, kurioje pagrindinį vaidmenį atliko Badas Spenceris.

Pagrindiniai aktoriai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Aktorius – vaidmuo
  • Bud Spencer – Koburnas
  • Jack Palance – Sonis
  • Renato Cestiè – Čipas
  • Francisco Rabal – Franciskas
  • Dany Saval – Merė
  • Luciano Catenacci – Džeimsas

Santrauka[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

DĖMESIO: toliau atskleidžiamos kūrinio detalės

Vedybos per prievartą

Vienišą raitelį Koburną prerijose persekioja itin taiklus šaulys su vežimu. Gaudynės keistos, nes vienas tarsi žino, kad negali pabėgti, o kitas – kad auka niekur nepaspruks. Medžiotojo vardas Sonis, o Koburnas per klaidą suvedžiojo jo seserį Merę. Kadangi atsisakė ją vesti, brolis jį vejasi, norėdamas priversti jėga. Merė, įsimylėjusi Koburną, keliauja kartu, kaip ir dar 4 merginos, kurios kiekviename miestelyje šoka užeigose ir taip uždirba Soniui pinigus.

Pakeliui Koburnas susitinka mirštantį seną advokatą, kuris jo paprašo pagloboti jo mažametį sūnėną Čipą ir padėti šiam nusigauti į Vestlandą, greta kurio šis paveldėjo namą. Sužinojęs, kad miestelyje yra geležinkelis, kuriuo galės pasprukti, Koburnas sutinka padėti.

Miestelyje viskam vadovauja Franciskas ir jo vyrai. Pats Franciskas, priklausomai nuo aplinkybių, yra ir šerifas, ir šventikas, ir teisėjas. Sužinojęs apie paveldėtoją, jis pasisiūlo nupirkti namus, tačiau Čipas, klausydamas dėdės patarimo, nesutinka parduoti.

Konburnas su Čipu įsikuria apleistame name, tačiau atsiranda vis daugiau pirkėjų, norinčių jį nupirkti ir tampa aišku, kad čia yra kažkas vertinga. Netrukus miestelyje pasirodo Sonis, kuris su Francisku sudaro sutartį: Franciskas apvesdins Koburną su Mere, o Sonis po to jį nušaus. Tokiu būdu sesers garbė bus išgelbėta ir ji taps visų gerbiama našle. Koburnas suimamas ir atgabenamas į miestelį, kur jo laukia vestuvių ceremonija. Nenorėdamas pakenkti Čipui, jis susituokia ir ramiai laukia, kol Sonis jį nušaus. Gelbėdama situaciją Merė pameluoja broliui, kad laukiasi, o šis, norėdamas, kad Koburnas dar labiau kankintųsi, nusprendžia jį palikti gyvą.

Bendras gyvenimas su Mere ir Čipu jo nevilioja, tačiau mėginimas sprukti žlunga atradus, kad geležinkelis yra nebaigtas ir į miestelį nevažiuoja joks traukinys.

Tuo metu netekęs kantrybės perimti namą ir išduotas naujojo kompaniono, Franciskas nusprendžia pasiųsti savo žmones atimti namą jėga. Tam, kad atsilaikyti, Koburnui ir Soniui tenka suvienyti jėgas.