Sujungimo išimtis: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
363 pridėti baitai ,  prieš 14 metų
Palyginimas su LGPL
S (-kat)
(Palyginimas su LGPL)
 
Ši išimtis suteikia teisę jungti šią biblioteką su kitais moduliais (gaunant vykdomą kodą) ''nepriklausomai'' nuo šių modulių licenzijų ir platinti savo darbo rezultatą jūsų laisvai ir be apribojimų pasirenkamomis sąlygomis. Kitaip tariant, biblioteką galima naudoti tiek uždaro, tiek ir atviro kodo projektuose. Bet kuris asmuo panorėjęs gali išimties sakinį iš savo kopijos pašalinti ir toliau naudoti programą kaip turinčią vien [[GPL]] licenziją.
 
[[GPL]] programos su sujungimo išimtimi keitimo, platinimo ir naudojimo sąlygos nedaug skiriasi nuo programos, turinčios [[LGPL]] licenziją. Pagrindinis skirtumas - sujungimo išimtis nereikalauja palikti vartotojui leidimą pačiam aiškintis kaip veikia uždaro kodo programa ir savo darbo vietoje (neplatinant) naudoti pakeistas šios programos versijas.
 
Sujungimo išimtis paprastai taikoma krašutinėmis sąlygomis, kuomet konkuruojanti nelaisva biblioteka ne tik siūloma nemokamai, bet ir atveriamas jos išeities kodas (tačiau vis dar draudžiama jį keisti). Šią išimtį turi [[GNU Classpath]] projektas.
10 849

pakeitimai

Naršymo meniu