Paskutinė tvirtovė (2013 m. filmas)

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Paskutinė tvirtovė

PavadinimasThe Last Stand
Kilmės šalis JAV
RežisieriusKim Jee-Woon
Scenaristas (-ai)Andrew Knauer
VaidinaArnold Schwarzenegger
Forest Whitaker
Johnny Knoxville
Metai2013
ŽanrasNuotykių filmas
Trukmė107 min.
Kalbaanglų
Biudžetas30 mln. dolerių
IMDb įrašas

Paskutinė tvirtovė (angl. The Last Stand) – 2013 m. JAV sukurtas nuotykių filmas, kuriame pagrindinį vaidmenį po ilgos pertraukos sukūrė Arnoldas Švarcnegeris.

Pagrindiniai aktoriai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Aktorius – vaidmuo

Turinys[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

DĖMESIO: toliau atskleidžiamos kūrinio detalės

Rėjus Ovensas – mažo JAV ir Meksikos pasienio miestelio Somertono šerifas, kur jis persikėlė dirbti po to, kai Los Andžele policijos operacijos metu buvo sužeistas, o 7 jo kolegos žuvo.

Tuo metu Las Vege FTB būrys, vadovaujamas Džono Banisterio, rengiasi narkotikų barono Gabrielio Korteso pergabenimui į kitą kalinimo vietą, tačiau šiam pavyksta pabėgti, kartu paimant įkaitę. Kortesas, buvęs lenktynininkas, skuba link sienos specialiai jam parengtu sportiniu automobiliu, tuo tarpu jo pagalbininkai netoli Somertono stato surenkamą tiltą per kanjoną, kuriuo Kortesas galės pervažiuoti tiesiai į Meksiką.

Ovenso pareigūnai, ieškodami dingusio ūkininko, netyčia aptinka statomą tiltą. Per susišaudymą žūva vienas iš policininkų, ir Ovensas, iš Banisterio sužinojęs apie bėglį, ima ruoštis mūšiui, ketindamas sutrukdyti Kortesui pereiti sieną.