Paranormanas

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Peršokti į: navigacija, paiešką
Paranormanas
ParaNorman.jpg
Pavadinimas ParaNorman
Kilmės šalis JAV
Režisierius Sam Fell, Chris Butler
Prodiuseris (-iai) Travis Knight, Arianne Sutner
Scenaristas (-ai) Chris Butler
Kompozitorius Jon Brion
Vaidina Kodi Smit-McPhee,
Tucker Albrizzi
Anna Kendrick
Casey Affleck
Christopher Mintz-Plasse
Leslie Mann
Jeff Garlin
Elaine Stritch
Metai 2012
Žanras Animacija, komedija, nuotykių
Trukmė 92 min.
Kalba anglų
IMDb įrašas

Paranormanas (angl. ParaNorman) – kompiuterinės animacijos nuotykių komedija. Šio filmo premjera – 2012 m. rugpjūčio 16 d., Lietuvoje – 2012 m. rugsėjo 28 d. Filmo leidėjas – „Laika Entertainment“, platintojas – „Universal Pictures International“. Šis filmas bus rodomas 3D formatu.

Siužetas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

DĖMESIO: toliau atskleidžiamos kūrinio detalės

Nepamirštamo animacinio filmo „Koralaina ir slaptas pasaulis“ (orig. „Coraline“, 2009) kūrėjai pristato naują projektą – animacinę nuotykių komediją „Paranormanas“.

Filmo istorija vystoma apie berniuką vardu Normanas (įgarsina akt. Kodi Smit-McPhee), keistuoliu laikomą net ir savo paties šeimoje. Išsiskiriantis iš visų kitų miestelio vaikų, daugelio nenormaliu laikomas berniukas apdovanotas nepaprastomis galiomis ir gali matyti vaiduoklius bei bendrauti su jais. Neteikdamas tam pernelyg didelės reikšmės Normanas gyvena įprastą gyvenimą, kol vieną dieną sužino, jog gimtasis miestelis yra prakeiktas piktosios raganos, o ano pasaulio blogio jėgos gali atgimti bet kurią akimirką. Būdamas išrinktuoju mažasis Normanas yra vienintele kiek apsnūdusio miestelio, o gal ir visos žmonijos viltimi kovoje su blogio jėgomis. Vienui vienas stojęs į kovą su zombiais berniukas atranda savo nepaprastų galių jėgą, tačiau ar mažasis Normanas sugebės nugalėti blogį ir raganos burtus?

Įgarsintojai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Įgarsinęs aktorius – filmo veikėjas

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]