Pabėgimo planas

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Peršokti į: navigacija, paiešką
Pabėgimo planas
Escapeplanfilmposter.jpg
Pavadinimas Escape Plan
Kilmės šalis Flag of the United States.svg JAV
Režisierius Mikael Håfström
Scenaristas (-ai) Miles Chapman
Jason Keller
Vaidina Sylvester Stallone
Arnold Schwarzenegger
Metai 2013
Žanras trileris
Trukmė 115 min.
Kalba anglų
Biudžetas 50 mln. JAV dolerių
Pajamos 137 mln. JAV dolerių
IMDb įrašas

Pabėgimo planas (angl. Escape Plan) – 2013 m. JAV sukurtas trileris, kuriame pagrindinius vaidmenis atliko Sylvester Stallone ir Arnold Schwarzenegger.

Pagrindiniai aktoriai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Aktorius – vaidmuo

Turinys[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

DĖMESIO: toliau atskleidžiamos kūrinio detalės

Rėjus Breslinas – pabėgimų iš kalėjimų specialistas, kurį nuolatos samdo valstybė, kad šis savo kailiu patikrintų ar įmanoma pabėgti iš vieno ar kito kalėjimo.

Vieną dieną jo kompanija, kuriai Rėjus vadovauja kartu su partneriu Lesteriu Klarku, gauna užsakymą patikrinti naujos kartos kalinimo įstaigą, kuri yra iš dalies nelegali, o joje saugomi patys didžiausi pasaulio nusikaltėliai. Rėjus imasi užduoties, tačiau netrukus supranta, kad pats buvo išduotas ir tapo tikru kaliniu: suėmimo metu jam pašalinama implantuota mikroschema, kurios dėka jį galėjo sekti jo komanda, kalėjimo viršininkas Hobsas nieko nežino apie tai, kas jis yra, ir, operacijai nenusisekus, nėra jokios vilties ištrūkti.

Kalėjime jis susipažįsta su Svenu Rotmajeriu, su kuriuo pamažu susidraugauja ir ima kartu kurti pabėgimo planą. Jiems padėti sutinka kalėjimo gydytojas Kyris, tačiau pirmiausia jiems reikia išsiaiškinti, kur jie kalinami, nes naujo dizaino kalėjime nėra pasivaikščiojimų gryname ore ir kaliniai visada yra uždaryti kamerose arba bendroje erdvėje. Be to, aiškėja, kad Hobsas iš tiesų žino, kas yra Rėjus, tačiau jam užmokėta, kad šis nenuleitų nuo jo akių ir jokių būdu neleistų pasprukti iš kalėjimo, suprojektuoto pagal paties Rėjaus rekomendacijas...