Motinos dovana

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Motinos dovana
AMother'sGiftcover.jpg
Autorius(ė) Britney Spears
ir Lynne Spears
Žanras romanas
Originalus leidimas
Pavadinimas A Mother's Gift
Šalis JAV
Kalba anglų kalba
Išleista 2001
Leidykla Delacorte Books for Young Readers
Puslapių 240
ISBN 0-385-72953-7


„Motinos dovana“ (angl. A Mother's Gift) yra 2001 m. romanas, parašytas Britney Spears ir jos motinos Lynne Spears. Tai jų antroji kartu išleista knyga. Ši knyga pasakoja apie 14 metų mergaitę vardu Holly Faye Lovell iš mažo, sunkiai pasiekiamo miestelio pavadinimu Biscay Misisipės valstijoje. Jai suteikiama stipendija mokytis menų mokykloje Haverty miestelyje. Holly tampa jauniausia mokine, kada nors laimėjusia stipendiją prestižinėje „Haverty“ menų mokykloje, jos svajonė padaryti muzikinę karjerą dar tik pildosi. Tačiau pirmą kartą gyvenime ji turi palikti savo motiną Wanda.

Turinys[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

DĖMESIO: toliau atskleidžiamos kūrinio detalės

Holly Faye Lovell tikrai gali dainuoti. Visi Biscayse, Misisipėje, tai žino, todėl nieko keisto, kad keturiolikmetė mergina tampa jauniausia mokine, gavusi stipendiją į prestižinę Haverty muzikos mokyklą. Nors taip pradeda pildytis merginos svajonė, bet ji jaučiasi nesmagiai pirmą kartą turėdama išsiskirti su mama, Wanda. Žinoma joms dažnai trūkdavo pinigų, bet tikrai užteko meilės, o dar tas bjaurus randas ant Wandos veido, atstumiantis nepažįstamus žmones… Ir kai prasideda naujas prabangus Holly gyvenimas, mergina nori padėti mamai atsikratyti visų kompleksų, o mama nori atskleisti ilgai slėptą paslaptį. Paslaptį, kurį gali sugriausti jų ryšį amžiams… "

Adaptacija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Knyga vėliau buvo adaptuota ABC Family televizijos filmui pavadinimu „Brave New Girl“. Tačiau, siužetas ryškiai skyrėsi nuo knygos.

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]