MediaWiki aptarimas:Gadget-popups

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Siūlau įdiegti:[redaguoti vikitekstą]

--Vpovilaitis apt. 17:28, 2008 rugpjūčio 26 (EEST)

Diegimo scenarijus[redaguoti vikitekstą]

Šios priemonės registracija priemonių sąraše[redaguoti vikitekstą]

Kadangi jau yra įdiegta bent viena priemonė, naudojant priemonių įdiegimo būdą (angl. Gadgets), tai reikia papildyti puslapį MediaWiki:Gadgets-definition į jį įrašant:

== Perziura ==
* popups|popups.js|popups.css

Šios dvi eilutės aprašo:

  1. peržiūros priemonių sąrašo skyrelį;
  2. pačią priemonę „popups“, kurią sudarys vienas JavaScript failas „popups.js“ ir CSS failas „popups.css“.

Peržiūros priemonių sąrašo skyrelio pavadinimo sukūrimas[redaguoti vikitekstą]

Kadangi pirmą kartą panaudotas „Peržiūros priemonių sąrašo skyrelis“, tai jam reikia suteikti pavadinimą, tam reikia sukurti puslapį MediaWiki:Gadget-section-Perziura ir į jį įrašyti šio skyrelio pavadinimą, kurį matys naudotojai savo nustatymų priemonių puslapyje, kuris po atlikto pirmojo žingsnio jau atsirado. Į puslapį MediaWiki:Gadget-section-Perziura siūlau įrašyti:

Peržiūros priemonės

popups priemonės trumpo aprašymo sukūrimas[redaguoti vikitekstą]

Reikia sukurti trumpą šios priemonės aprašymą, kuris bus matomas naudotojams jų nustatymų priemonių puslapyje. Tam reikia sukurti puslapį MediaWiki:Gadget-popups ir į jį įrašyti (tekstą galima koreguoti):

[[:en:Wikipedia:Tools/Navigation popups|Peržiūros išlendantys langai]] – straipsnių peržiūros ir redagavimo funkcijų iškrentantys langeliai, užvedus kursorių ant nuorodos.

popups priemonės įdiegimas[redaguoti vikitekstą]

Įdiegiant pačią priemonę:

  1. reiki sukurti puslapį MediaWiki:Gadget-popups.js, į kurį reikia įrašyti tekstą esantį puslapyje en:MediaWiki:Gadget-popups.js (dėl šio puslapio dydžio jo nekopijuoju į šį scenarijų). Tai šios priemonės naujesnė versija nei į diegta Lietuviškajame vikižodyne.
  2. reiki sukurti puslapį MediaWiki:Gadget-popups.css, į kurį reikia įrašyti tekstą esantį puslapyje en:MediaWiki:Gadget-navpop.css (dėl šio puslapio dydžio jo nekopijuoju į šį scenarijų).

Diegimo scenarijaus komentarai[redaguoti vikitekstą]

Šiuo būdu įdiegtą priemonę gali naudoti, tik norintys ją naudoti naudotojai. Pats naudotojas pasirenką naudos ją ar ne. Tam jis naudoja savo nustatymų puslapį. Pabandęs, jei nepatiko, naudotojas gali jos atsisakyti. O taip pat jis gali kada nori šią priemonė įsijungti. --Vpovilaitis apt. 08:39, 2008 rugsėjo 12 (EEST)