Markus Schulz

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Markus Schulz Mysteryland 2007 m. pasirodyme

Markus Schulz – vokiečių trance muzikos stiliaus DJ’ėjus ir prodiuseris, kuris šiuo metu gyvena Majamyje, Florida. Jis geriausiai žinomas iš savo kas savaitinės radio laidos Global DJ Broadcast, kuri skamba Digitally Imported radio stotyje.

Prodiusavimas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Markus Schulz yra išleidęs 6 remix’ų albumus bei 3 solinius albumus. Remiksuodamas kūrinius, jis turėjo galimybę dirbti su tokiomis žvaigždėmis kaip: Depeche Mode, Madonna, Rednex, Everything But The Girl, Jewel, Oceanlab, Gabriel & Dresden, Karada, Telepopmusik, Fat Boy Slim, Miro, Book Of Love, Blue Amazon ir PQM. Jo abu remiksuoti kūriniai Intuition ir Stand atlikti Jewel, pateko į pirmą Billboard club chart vietą.

Pasirodymai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Laisvu nuo remiksavimo studijoje laiku, Markus Schulz turi labai įtemptą tarptautinių pasirodymų grafiką. Jis jau septynerius metus yra The Works klubo rezidentas Phoenix, Arizona, kur jis ištobulino savo stilių. Nuo tada jis pasirodė daugumoje klubų visame pasaulyje. Taip pat jis dalyvavo kelete festivalių, įskaitant: Nature One, Dance Valley, Together As One, Love Parade, Global Gathering, Sensation White, ir paskutiniu metu Bang Music Festival Majamyje.

Albumai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]