Lietuvos savivaldybių kontrolierių asociacija

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Lietuvos savivaldybių kontrolierių asociacija (LSKA) - Lietuvos savivaldybių kontrolierius vienijanti dalykinė organizacija; asociacija. Ji yra savarankiška ir savanoriška, nesiekianti pelno visuomeninė organizacija, sprendžianti savivaldybių kontrolierių (savivaldybių kontrolės ir audito tarnybų) bendrąsias problemas, teikianti savo nariams paslaugas, koordinuojanti narių pagrindines funkcijas ir uždavinius, kryptingą veiklą, atstovaujanti narių bendriesiems interesams valstybės valdžios ir valdymo institucijose, užsienio valstybių ir kitose tarptautinėse organizacijose, formuojanti Savivaldybių kontrolierių asociacijos veiklos strategiją, stiprinanti vietos savivaldos finansinių išteklių naudojimo kontrolę, turto valdymo kontrolę ir užtikrinanti tinkamas savivaldybių išorės audito funkcijas.

Valdybą sudaro 15 savivaldybių kontrolierių, iš jų po 1 iš kiekvienos apskrities ir 5 papildomai patvirtinti visuotinio susirinkimo.

Adresas: Vytauto g. 73, LT-00134, Palanga.

Vadovybė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Istorija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

1998 m. spalio 13 d. Kaune vykusiame steigiamajame susirinkime buvo įkurta LSKA. Dalyvavo 46 Lietuvos savivaldybių kontrolieriai. Pirmuoju Savivaldybių kontrolierių asociacijos vadovu buvo išrinktas Algimantas Demenius[1].

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]