Habbo

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Habbo
Alexa reitingas4,050 (Priklauso nuo domeno vardo.)

Habbo – tai online jaunimo bendravimo portalas su vaizdu. Pati svetainė sukurta ir valdoma Sulake Korporacijos, kurios pagrindinis ofisas Suomijoje.

Projektas veikti pradėjo 2000 m. ir susidėjo iš 32 online bendruomenių (arba „viešbučių“ (en. „hotels“)). 2008 m. birželį jau buvo užsiregistravę daugiau nei 118 milijonų vartotojų. Per mėnesį užsiregistruoja maždaug 8 milijonai unikalių lankytojų ir 75 000 anketos užregistruojamos per dieną. Anketų skaičius auga ir toliau, o 100 milijonų buvo sukurta vien Habbo UK 2008 m. birželį.

Viešbutis (The Hotel)[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Virtualus viešbutis yra pokalbių kambarys, kuriam reikalinga programa Adobe Shockwave. Prie šio viešbučio galima prisijungti užsiregistravus į pačią svetainę, o ten bendrauti su kitais žmonėmis, žaisti įvairius žaidimus, kurti savo kambarius, juos apstatyti daiktais, dekoruoti sienas, pirkti gyvūnėlius ir kitaip smagiai praleisti laiką, tačiau daugelis šios svetainės malonumų yra mokami ir juos reikia pirkti už šio žaidimo pinigus „kreditus“, kuriuos galima gauti sumokėjus realius pinigus. Iš Lietuvos galima jų įsigyti per PayPal.

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]