Pereiti prie turinio

Fire and Water

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
   Šiam straipsniui ar jo daliai trūksta išnašų į patikimus šaltinius.
Jūs galite padėti Vikipedijai pridėdami tinkamas išnašas su šaltiniais.

Fire And Water yra trečias studijinis anglų roko grupės Free albumas. Jis buvo kur kas sėkmingesnis už ankstesnius šios grupės albumus, netgi iškopė į antrą vietą Didžiojoje Britanijoje. Tai pats garsiausias Free albumas[reikalingas šaltinis].

Fire And Water yra bendras Fraser'io ir Rodgers'o darbas. Net penkios iš septynių dainų yra priskiriamos tik jiems. Šiuo albumu buvo siekiama sukurti populiarų singlą: grupė turėjo tik vieną dainą (The Hunter iš albumo Tons of Sobs) kuri klausytojams sukeldavo ekstazę. Šis komercinis sprendimas labai aiškiai matosi: dauguma dainų atrodo skirtos klausyti po vieną, vietoj to, kad albumas būtų klausomas kaip vientisas kūrinys.

Kaip ir ankstesniame albume, šiame jaučiasi šiek tiek hardroko. Taip pat šis albumas išlaiko lengvo jausmingumo pojūtį. Jame nėra nei vienos bliuzo dainos, nors būtent šiame stiliuje ir yra grupės šaknys. Albumas ir singlas sulaukė didžiulės sėkmės. Honoraras už pasirodymus gyvai pakilo iki 1000 svarų, apie grupę imta rašyti muzikos žurnaluose ir t. t.

  1. "Fire and Water" 3:57
  2. "Oh I Wept" (Rodgers/Kossoff) 4:26
  3. "Remember" 4:23
  4. "Heavy Load" 5:19
  5. "Mr. Big" (Fraser/Rodgers/Kirke/Kossoff) 5:55
  6. "Don't Say You Love Me" 6:01
  7. "All Right Now" 5:32