Daron Malakian

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Daron Vartan Malakian
Biografija
Gimė1975 m. liepos 18 d.
Jungtinės Amerikos Valstijos Holivude, JAV
InstrumentaiGitaristas
Susijusi veiklaSystem of a Down
Scars on Broadway
SvetainėSOAD

Daron Vartan Malakian (arm. Տարոն Վարդանի Մալաքյան , gimė 1975 m. liepos 18 d. Holivude) – buvęs alternatyvaus metalo grupės System of a Down gitaristas iki grupės paskelbtos pertraukos 2006 metais.

Šiuo metu grupės Scars on Broadway gitaristas ir pagrindinis vokalistas.

Asmeninis gyvenimas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Dabar Daron’as gyvena Los Andžele savo paties namuose. Kolekcionuoja žvakes, persiškus kilimus, instrumentus ir kaukoles. Malakian’o šeima gyvena Irake. Daron’as buvo nominuotas ir išrinktas žurnalo „Metal Edge“ kaip vienas geriausių metų gitaristų, užėmęs ketvirtą vietą.

Mėgstamos frazės:

  • „Our music pretty much means…
  • “Why does my guitar always fuck up, when i'm in Holland?"

Kai Malakian’as buvo dar vaikas, jis lankė Rose & Alex Pilibos' armėnų mokyklą Holivude, tačiau kaip jis dabar pats teigia – tai buvo tikras košmaras, todėl išėjo iš šios mokyklos. Tada pradėjo lankyti Ruzvelto vidurinę mokyklą.

System of a down[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Malakianas parašė didelę dalį visos grupės System of a Down muzikos ir šiuo metu taip pat dažnai atlieka vokalisto ir tekstų kūrėjo vaidmenį. Kaip ir kiti grupės nariai, Daron Malakianas yra armėnų kilmės.

1995 metais jo parašytas eilėraštis „Victims of the Down“ įkvėpė grupės narius pakeisti pavadinimą į „System of a Down“.

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]