Pereiti prie turinio

Blackout

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
   Šiam straipsniui ar jo daliai trūksta išnašų į patikimus šaltinius.
Jūs galite padėti Vikipedijai pridėdami tinkamas išnašas su šaltiniais.
Blackout
Blackout viršelis
Britney Spears studijinis albumas
Išleistas Europoje: 2007 m. spalio 26 d.
Pasaulyje: 2007 m. spalio 30 d.
Įrašytas 20062007 m.
Žanras Pop, dance, R&B, electro
Trukmė 43:25
Įrašų kompanija Jive/Zoma
Britney Spears chronologija
B in the Mix: The Remixes
(2005)
„Blackout“
(2007)
Circus
(2008)

„Blackout“ – penktasis JAV pop atlikėjos Britney Spears studijinis albumas. Jis prekyboje pasirodė 2007 spalio pabaigoje. Daugelio kritikų teigimu, tai geriausias Spears darbas. Jau pirmąją savaitę albumas pateko į daugelio šalių perkamiausių albumų sąrašo viršūnę. JAV „Blackout“ debiutavo antroje vietoje, ir taip Britney Spears išliko vienintele atlikėja moterimi, kurios visi albumai pasiekė perkamiausių dvejetuką.

Albumo istorija ir pasiekimai

[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

„Blackout“ pasirodė beveik po ketverių metų nuo paskutinio dainininkė studijinio albumo „In The Zone“ išleidimo. Per šį laiką pop atlikėja sukėlė begalę skandalų, todėl jos muzikinė karjera buvo beveik palaidota, o pati Spears prarado daugybė gerbėjų. Dėl šios priežasties buvo abejojama, ar „Blackout“ pardavimo tiražai sugebės prilygti ankstesnis pop atlikėjos darbams. Ne gana to didžioji dalis albumo dainų nutekėjo į internetą dar gerokai anksčiau prieš CD pasirodymą, dėl šios priežasties planuotas „Blackout“ pasirodymas iš lapkričio 13 d. buvo perkeltas į spalio 30 d. Tačiau jau pirmąją pardavimo savaitę albumas pakliuvo į daugelio pasaulio šalių perkamiausių albumų sąrašo viršūnę. JAV „Blackout“ netikėtai iš aukščiausios pozicijos išstūmė naujas rokerių Eagles darbas. Tai garantavo Spears vienintelės moters atlikėjos, kurios visi albumai pateko į aukščiausią perkamiausių albumų sąrašo dvejetuką, vardą. Kitą vertus iki „Blackout“ pasirodymo visi jos albumai pakildavo iki pirmos vietos.

Albumo pardavimai:

 1. Gimme More
 2. Piece Of Me
 3. Radar
 4. Break The Ice
 5. Heaven On Earth
 6. Get Naked (I Got A Plan)
 7. Freakshow
 8. Toy Soldier
 9. Hot As Ice
 10. Ooh Ooh Baby
 11. Perfect Lover
 12. Why Should I Be Sad?
 13. Outta This World (Papildoma)
 14. Everybody (Papildoma)
 15. Get Back (Papildoma)
 • Gimme More
 • Piece Of Me
 • Break the Ice
 • Radar (Promo)


„Gimme More“

Dainos premjera įvyko 2007 rugpjūčio 30 d. Amerikos radijo stoties Z100 interneto svetainėje. Netrukus dance-pop muzikos kūrinys pasirodė ir kitose šalies radijo stotyse, o rugsėjo 25 d. buvo pristatytas ir likusiai Šiaurės Amerikos bei Australijos publikai. Kaip CD singlas „Gimme More“ pasirodė tik Europoje bei Australijoje spalio mėnesį.

Šiuo metu visame pasaulyje jos naujasis darbas turi didelį pasisekimą, pagal parduodamų singlų kiekį parduota daugiau nei 1,5 mln. kopijų.