Badmintonas 2016 m. vasaros olimpinėse žaidynėse – Vyrų vienetai

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Vyrų vienetai
2016 m. vasaros olimpinėse žaidynėse
Varžybų vietaRiocentras – 4 paviljonas
Datarugpjūčio 11-20 d.
Dalyviai41 iš 37 šalių

«2012 2016»
Infolentelė: žiūrėti  aptarti  redaguoti
Badmintonas
2016 m. vasaros
olimpinėse žaidynėse

Badminton pictogram.svg
Vienetai   vyrai   moterys  
Dvejetai   vyrai   moterys   mišrūs

Badmintono vyrų vienetų turnyras 2016 m. vasaros olimpinėse žaidynėse vyks Riocentro 4 paviljone rugpjūčio 11-20 dienomis.

Rezultatai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Grupės varžybos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

A grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Žaidėjas Ž L P LS PS Tšk
 Lee Chong Wei (MAS)
 Soren Opti (SUR)
 Derek Wong Zi Liang (SIN)

C grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Žaidėjas Ž L P LS PS Tšk
 Chou Tien-chen (TPE)
 Yuhan Tan (BEL)
 Misha Zilberman (ISR)

D grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Žaidėjas Ž L P LS PS Tšk
 Hu Yun (HKG)
 Pablo Abián (ESP)
 Jaspar Yu Woon (BRU)

E grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Žaidėjas Ž L P LS PS Tšk
 Lin Dan (CHN)
 Vladimir Malkov (RUS)
 David Obernorsterer (AUT)
 Nguyễn Tiến Minh (VIE)

G grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Žaidėjas Ž L P LS PS Tšk
 Jan Østergaard Jørgensen (DEN)
 Raul Must (EST)
 Brice Leverdez (FRA)

H grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Žaidėjas Ž L P LS PS Tšk
 Srikanth Kidambi (IND)
 Henri Hurskainen (SWE)
 Lino Muñoz (MEX)

I grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Žaidėjas Ž L P LS PS Tšk
 Rajiv Ouseph (GBR)
 Sho Sasaki (JPN)
 Petr Koukal (CZE)

J grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Žaidėjas Ž L P LS PS Tšk
 Tommy Sugiarto (INA)
 Howard Shu (USA)
 Osleni Guerrero (CUB)

K grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Žaidėjas Ž L P LS PS Tšk
 Marc Zwiebler (GER)
 Scott Evans (IRL)
 Ygor Coelho de Oliveira (BRA)

L grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Žaidėjas Ž L P LS PS Tšk
 Viktor Axelsen (DEN)
 Lee Dong-keun (KOR)
 Boonsak Ponsana (THA)

M grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Žaidėjas Ž L P LS PS Tšk
 Ng Ka Long (HKG)
 Pedro Martins (POR)
 Martin Giuffre (CAN)

N grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Žaidėjas Ž L P LS PS Tšk
 Son Wan-ho (KOR)
 Artem Pochtarev (UKR)
 Jacob Maliekal (RSA)

P grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Žaidėjas Ž L P LS PS Tšk
 Chen Long (CHN)
 Kevin Cordón (GUA)
 Adrian Dziółko (POL)
 Niluka Karunaratne (SRI)

Finalai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  Aštuntfinaliai Ketvirtfinaliai Pusfinaliai Finalas
                                                         
            
  A1    
       
C1   
D1     
     
     
            
            
  E1  
       
G1   
H1    
   
   
I1     
J1    
   
       
K1   
L1    
     
       
M1     
N1    
              
    P1