Aptarimas:Valstybinis turizmo departamentas

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Kas čia per naujiena? Tik pirminis šaltinis? O tai tada straipsniams apie Lietuvos Respublikos ūkio ministeriją, Lietuvos Respublikos Vyriausybę ir daugeliui panašių irgi dedam žymą „tik pirminis šaltinis“? Italas (aptarimas)

Vikipedija remiasi antrinių šaltinių informacija. Teoriškai, jei nėra antrinių šaltinių, kurie rašytų apie objektą, tai objektas neatitinka Vikipedija:Reikšmingumas reikalavimų. Skydelis iš principo skirtas tekstams, kuriais perrašyta tik paties objekto pateikta viešųjų ryšių informacija, plg. Naujoji Sąjunga. --SubRE (aptarimas) 10:38, 22 liepos 2017 (EEST)
Atsakymo vistiek negavau - ar dabar galiu mano minėtiems straipsniams dėti minėtas žymas? Italas (aptarimas) 01:03, 23 liepos 2017 (EEST)
Taip, visi straipsniai, kurių šaltinis yra jie patys, gali būti žymimi ta žyme. Žymė rodo, kad straipsnis abejotino reikšmingumo arba abejotino neutralumo, arba ir tai, ir tai. Tikrai reikšmingiems objektams tikrai nesunku surasti jų egzistavimą apliudijantį šaltinį be jų pačių internetinio puslapio.--Dirgela (aptarimas) 18:55, 23 liepos 2017 (EEST)

Likviduotas. Pervadint ar naują str. kurt? [1]--Vaidila (aptarimas) 16:31, 23 sausio 2019 (EET)

VšĮ „Go Vilnius“ susijęs ar ne?--Vaidila (aptarimas) 16:36, 23 sausio 2019 (EET)