Aptarimas:Vaidmenų žaidimas

Page contents not supported in other languages.
Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.

Simtabriauniu kauliuku nera;) Procentiniams metimams naudojami du skirtingu spalvu desimtainiai kauliukai. Vienas, pagal susitarima, atstoja desimtis, kitas vienetus.

Na nežinau kas čia tuos 100-briaunius kauliukus įrašė, bet tikiu kad visai gali kur nors būti ir tokių. Aš pats asmeniškai esu matęs tik d4, d6, d8, d10, d12, d20 (dar galima būtų skaičiuoti d2 - monetas), e-parduotuvėse mačiau ir d30, o taip pat radau ir šimtabriaunius, kad ir kaip jie keistai atrodo ([1]). Knutux 08:02, 24 Rgs 2004 (UTC)

Kokios Jusu nuomones del CRPG?

Aš manau, kad reikia rašyti bendrą straipsnį visiems tiems CRPG PNPRPG ir RPG. Kai kurį nors vieną labai plačiai aprašysim, bus galima jam sukurti atskirą straipsnį. Dabar reikia perrašyti pradžia, kad ji tiktu ne tik stalo RPG su žmonėmis, bet kad tiktų ir CRPG žaidžiant su kompiuteriu. Obsrv 16:39, 6 Sausio 2006 (EET)

Nesutinku, tai yra labai skirtingi dalykai, nepaisant panašių pavadinimų. --Nomad 17:17, 2 Rugsėjo 2006 (EEST)

Dėl pavadinimo[redaguoti vikitekstą]

Kaip manote, ar logiškas straipsnio pavadinimas „Žaidimas vaidmenimis“?
Kompiuteriniame „solo“ variante žaidžiamas tik vienas vaidmuo. „Daugiažaidėjyje“ kompiuteriniame žaidime (multiplayer'yje) ir grupiniame stalo žaidime kiekvienas žaidėjas žaidžia tik savo veikėjo vaidmenį. Daryti analogiją su „žaidimu šaškėmis“ ar „žaidimu šachmatais“ netinka, nes ten žaidėjas manipuliuoja daugeliu šaškių ar šachmatų, o vaidmenų žaidime - tik vienu savu vaidmeniu.
Todėl manyčiau, kad įprastas pavadinimas „vaidmenų žaidimas“ yra logiškesnis. Nors žaidimo meistras iš esmės žaidžia NPC vaidmenimis (stalo žaidimuose), tačiau vaidmenų žaidimas ne vien dėl ŽM žaidžiamas... O ir kompiuteriniuose RPG ŽM nėra, o pats kompo algoritmas nežaidžia... --rencas 13:10, 2008 kovo 13 (EET)

Blogas pavadinimas, dubliuojasi turinys[redaguoti vikitekstą]

Reikia perrašyti straipsnį, nes visas pirmas skyrius yra apie stalo vaidmenų žaidimą, o ne apie vaidmenų žaidimus apskritai. Ta-Ntalas (aptarimas) 10:17, 14 kovo 2023 (EET)[atsakyti]