Aptarimas:Trijų Kryžių paminklas

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Dabartinis pavadinimas (Trijų Kryžių Kalnas) tikrai yra netikslus - "kalnas" tikrai turi būti iš mažosios raidės, o dėl "kryžių" nesu tikras, bet tikriausiai irgi iš mažosios. knutux 09:19, 16 Rugpjūčio 2006 (EEST)

Monumentas, stovintis ant kalno, įvardijamas kaip "Trijų Kryžių paminklas" (šaltinis - Vilnius, 1900-2005 : naujosios architektūros gidas / [Marija Drėmaitė, Nijolė Lukšionytė-Tolvaišienė, Vaidas Petrulis ... [et al.] ; sudarytoja Jūratė Tutlytė ; vertėja Erika Kancerevyčienė]. – Vilnius : Architektūros fondas, [2005]). Kvitas 10:13, 16 Rugpjūčio 2006 (EEST)

Dėl naudotojo Hugo.arg veiksmų[redaguoti vikitekstą]

Nelabai suprantama, kodėl atmetate keitimus, kurie tikrai pateikia žymiai išsamesnę ir tikslesnę informaciją apie Trijų kryžių kalną, išsaugant ir prieš tai buvusioje informacijoje naudingą medžiagą! Juk dabar jūsų sudėliotoje versijoje net neminima, kad ant to paties kalno šimtmečius stovėjo trys mediniai kryžiai, skirti nukankintiems vienuoliams ir nelabai neteisingai nurodoma, kad kryžiai tautinio pasipriešinimo simbolis. Informacija, kurią Jūs, gerbiamas Hugo.arg panaikinote straipsnyje, buvo paimta iš patikimo šaltinio - Vilniaus pilių direkcijos tinklapio (jį ir nurodant).

Visų pirma, tekstas buvo netvarkingas, tinkamai nesuformatuotas, o dar greičiausiai teksto dalys ištisai nukopijuotos (nors šito dar netikrinau, tik spėju). Hugo.arg (aptarimas) 22:09, 12 balandžio 2012 (EEST)