Aptarimas:Rūta Rikterė

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Pakeisti pavadinimą.[redaguoti vikitekstą]

Gerbiami administratoriai, prašau pakeisti puslapio pavadinimą į Rūta Ibelhauptienė. Taip pat reikėtų sukurti nuorodą iš klaidingo Rūta Ibelgauptienė į teisingą Rūta Ibelhauptienė. Dar reiktų sukurti nuorodą iš Rūta Rikterė į Rūta Ibelhauptienė.

Ačiū.

p.s. padaryčiau pats, bet administratoriai tai daro geriau. :) Vytautas Kašėta (aptarimas) 13:13, 17 rugpjūčio 2016 (EEST)

Straipsnį pervadinau, nukreipimą palikau. Dėl Rūtos Rikterės kol kas neskubėčiau. Norėtųsi daugiau šalinių, pagrindžiančių būtent tokį vardą ir pavardę (be mergautinės ar buvusios pavardės „per brūkšnelį“). Powermelon (aptarimas) 13:22, 17 rugpjūčio 2016 (EEST)

OK. Ačiū. Kaip prof. Rūta Rikterė žinoma LMTA. Būtų naudinga nuoroda, nes ieškoma ir tokia pavarde. Nuoroda: http://lmta.lt/lt/ruta-riktere Puslapį papildysiu. Vytautas Kašėta (aptarimas) 16:24, 17 rugpjūčio 2016 (EEST)

  • p.s. per brūkšnelį pavardžių neturi, vienur žinoma senesne pavarde, kitur naujasne. Bus skirtingos nuorodos iš jos studentų puslapių. Menuose būna niuansų su pavardėmis. :)
Pervadinau į Rūta Rikterė pagal pavardę straipsnyje pateiktuose šaltiniuose. Kol kas lieka abu nukreipimai: Ibelgauptienė ir Ibelhauptienė. Beje, kaip yra su Zbignevo Ibelgaupto pavarde? Google paieška randa šaltinių ir su G, ir su H raide. Powermelon (aptarimas) 17:06, 17 rugpjūčio 2016 (EEST)

Ačiū. Su Zbignevu taip pat, tvarkau straipsnį, bet reikia pervadinti. Dėl Rūtos dabartinės pavardės pasiaiškinsiu kaip ten iš tiesų yra.. :) Vytautas Kašėta (aptarimas) 17:34, 17 rugpjūčio 2016 (EEST)

Ir vis dėl to didelė dalis internetinių šaltinių meluoja. Pasirodo yra dvi panašios pavardės ir abi teisingos. Patikrinau oficialiame šaltinyje – aš suklydau, atsiprašau, dėl buvusios pavardės – iki 2002 m. buvo Ibelgauptienė. Nuo 2002 m. Rūta Rikterė. Vytautas Kašėta (aptarimas) 18:54, 18 rugpjūčio 2016 (EEST)

Painu. Gerai, tegu bus dvi nuorodos (ir su G, ir su H). Powermelon (aptarimas) 16:33, 19 rugpjūčio 2016 (EEST)