Aptarimas:Nežodinis bendravimas

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Svarba[redaguoti vikitekstą]

Teiginiui Neverbalinis bendravimas sudaro du trečdalius visos komunikacijos. pagrįsti buvo nurodytas šaltinis Hogan, K., Stubbs, R. (2003). Can't get Through 8 Barriers to Communication. Grenta, LA: Pelican Publishing Company. Šį teiginį reikia arba išvis pašalinti, arba nurodyti konkrečią eilutę, kur pateiktas šis skaičius. --Ąžuolas (aptarimas) 13:36, 3 rugpjūčio 2019 (EEST)

Beviltiškas[redaguoti vikitekstą]

Panašu, kad straipsnis yra Google translate vertimas iš anglų kalbos. Ypač toliau tekstas yra žodžių kratinys: Moteris su visu veido išraiškos nervų paralyžiumi negalėjo perduoti ar gauti bet kokių nežodinių veido mimikos ženklų.[85]dėl pakeitimų lygmenų tikslumo nežodinio imlumo lygmenyse, tyrinėtojų grupės nariai iškėlė hipotezę biocheminė svetainė smegenyse, kurios buvo operatorius nežodinių ženklų priėmimui., Groundbreaking studijavimas, nuo Vaiko Kalbos Žurnalo nusprendė, kad aktas žymėti gestą yra pripažintas trimečių, bet ne prie dvimečių. --Ąžuolas (aptarimas) 18:18, 3 rugpjūčio 2019 (EEST)

Na, taip, vertimas baisus... Gal reikėtų tiesiog palikti stub'ą, buvusį anksčiau (žr. https://lt.wikipedia.org/w/index.php?title=Ne%C5%BEodinis_bendravimas&oldid=4488324), jį šiek tiek pataisant, papildant. --Homo ergaster (aptarimas) 18:27, 3 rugpjūčio 2019 (EEST)
Siūlau palikti tai, kas yra iki „Pirmas įspūdis“, o likusią dalį trinti ir palaukti, kol atsiras kas nors šią temą išmanantis. Tuomet straipsnį galima pažymėti kaip „Stub“.--Ąžuolas (aptarimas) 18:40, 3 rugpjūčio 2019 (EEST)