Aptarimas:Mega (prekybos centras)

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Sujungiau straipsnius Mega ir Mega akvariumas, tačiau kylo abejonių dėl medžiagos enciklopediškumo. Man atrodo, skiltyje apie akvariumą užtektų pirmų dviejų pastraipų, arba bent jau reiktų pašalinti kitą neenciklopedinę medžiagą. Pagonis 21:09, 2007 rugpjūčio 6 (EEST)

Nematau jokio reikšmingumo kriterijaus. Vikipedija nėra rekordų knyga. Tuo labiau, kad straipsnis kurtas greičiausiai reklaminiais tikslais. --Nomad 11:54, 2007 rugsėjo 7 (EEST)
Iš dalies sutinku, kad straipsniai apie didelius prekybos centrus ir pan. yra nelabai enciklopediški. Kita vertus, dėl akvariumo straipsnio reikalingumo neabejočiau. CD 12:41, 2007 rugsėjo 7 (EEST)
Vien todėl, kad jis pats didžiausias Europos prekybos centruose įrengtas akvariumas? Būtų didžiausias Europos akvariumas, sutikčiau. Bet tokių „rekordų“ galima kiek nori prigalvoti. Svarbu tik kriterijus tinkamai parinkti ;) --Nomad 12:56, 2007 rugsėjo 7 (EEST)
O Akropolį irgi trinsim? Sutinku, kad info apie akvariumą kiek reklaminė, bet reikia tvarkyti, o ne trinti iš karto, imho. --Pagonis 17:18, 2007 rugsėjo 7 (EEST)
Palaikau Pagonį - toks straipsnis reikalingas mūsų vikipedijai. Juk vis dėlto vikipedija plečiasi ir jeigu toks straipsnis būtų visai nereikalingas (nereikšmingas) l. mažai straipsnių turinčioje vikipedijoje, tai pakankamai didelioje vikipedijoje jis, sakyčiau, privalėtų būti, juolab, kad aprašomas Lietuvos, o ne kokios JAV ar Mozambiko prekybos centras. --Viskonsas 15:22, 2007 rugsėjo 20 (EEST)
Straipsnis apie prekybos centrą ne apie akvariumą, nors ir mažai info apie patį centrą. Geriausia būtų jį (prekybos centrą) aprašyti prie prekybos grupės/tinklo. --Atlantas 17:07, 2007 rugsėjo 20 (EEST)

Manau kad straipsnį reikėtų pervadinti į Mega(prekybos centras), nes priesdelis mega- tikrai svarbesne informacija uz prekybcentri. --Gytisn 15:14, 2010 sausio 14 (EEST)

Start a discussion about Mega (prekybos centras)

Pradėti diskusiją