Aptarimas:Lietuvos demografija

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Žymė {{jungti}}[redaguoti vikitekstą]

Manyčiau, jungti reikia. Pagonis 00:26, 2007 rugpjūčio 17 (EEST)

Populiacijos kreivė[redaguoti vikitekstą]

Ištryniau paveikslėlį su angliškais užrašais suponuojančiais tam tikras subjektyvias ir citatomis nepagrįstas išvadas: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Population_of_Lithuania.svg. Deja, šis paveikslėlis naudojamas daugelyje kitų kalbų puslapių. Jie visi turėtų būti pakeisti neutralia kreive, pvz. su Pasaulio banko duomenimis, https://www.google.lt/publicdata/explore?ds=d5bncppjof8f9_&ctype=l&strail=false&bcs=d&nselm=h&met_y=sp_pop_totl&scale_y=lin&ind_y=false&rdim=region&idim=country:LTU&ifdim=region&hl=lt&dl=lt&ind=false, arba bent jau kreive iš angliško puslapio https://en.wikipedia.org/wiki/Demographics_of_Lithuania#/media/File:Population_of_Lithuania_1915-2014.png.

Nieko tas paveikslėlis nesuponuoja. Jei galite įdėti geresnį paveikslėlį tai mielai prašom.--Dirgela (aptarimas) 09:59, 7 balandžio 2018 (EEST)

Skandalinga ir gėdinga,[redaguoti vikitekstą]

kad patys lietuviai iki šiol įvairaus pobūdžio rašiniuose vergiškai tiražuoja neabejotinai suklastotus sovietinės okupacinės pseudostatistikos duomenis apie dab. LR teritorijoje 1940 ir vėlesniais metais gyvenusių žmonių kiekį (pvz., šiame mūsosios Vikės straipsnelyje vis dar figūruoja tie nelemtieji pokariniai pustrečio milijono sov. Lietuvos nuolatinių gyventojų //"1950 m. gyveno apie 2,573 mln. gyventojų."//, -- o juk pastaraisiais dešimtmečiais ne vieno rimto tyrinėtojo gana patikimai nustatyta, kad iš tiesų 1951 m. tuometinėje "LTSR" tebuvo -- GERIAUSIU ATVEJU -- vos 2 mln. nuolat. gyventojų). Gugis62 (aptarimas) 09:52, 6 birželio 2019 (EEST)