Aptarimas:Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Vikipedijoje skelbiama klaidinga informacija apie Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija. Pateikiamas neteisingas adresas, neteisingai nurodoma mokyklos paskirtis, mokinių ir mokytojų skaičius, skelbiamas autorinis tekstas, nesuderintas su mokyklos administracija, ir išimtas iš konteksto.

Teisingas tekstas: Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija – tai valstybinė meninio profilio, muzikinio ugdymo paskirties mokykla. Gimnazijoje mokomasi 12 metų visų bendrojo lavinimo ir specialiųjų muzikos dalykų. Adresas: Kęstučio g. 85, 44299 Kaunas

Misija: Teikti kokybišką pradinį, pagrindinį, vidurinį ir muzikinį ugdymą Kauno apskrities mokiniams, šia veikla prisidedant prie Lietuvos muzikinės kultūros tradicijų plėtojimo Europos integracijos kontekste bei prie profesionalių menininkų rengimo, integruojantis į Europos bei pasaulio meninio ugdymo tinklus, atsižvelgiant į meninio ugdymo poreikių kaitą.

Nuorodos: svetainė

Primygtinai prašau, Vikipedijos redaktorių bendruomenės sustabdyti neteisingos informacijos skleidimą apie Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnaziją, sustabdant straipsnio papildymo galimybę. Taip pat prašau palikti puslapyje aukščiau pateiktą tekstą, įvardintą kaip "teisingas tekstas".

Administratoriai nėra visažiniai. Iš kur mums žinoti, kuris tekstas teisingas? Ar turi kokių šaltinių, kuriuos galėtume paskaityti? --Nomad 19:17, 2007 rugpjūčio 27 (EEST)
Negi švietimo ir mokslo ministerija savo registre duoda neteisingą mokyklos apibrėžimą? Pataisysiu šiek tiek, nors ir neatitinka formuluotės. Adresas buvo klaidingas, nepastebėjau.--Lazdynas 19:31, 2007 rugpjūčio 27 (EEST)

Gerbiamasis administratoriau, musu gimnazijos svetainėje pateikiama oficiali, galiojanti informacija apie gimnazija, ten galite ir pažiūrėti. Mano pareiga informuoti apie klaidas, o Jūsų pareiga reaguoti į tai, o ne rašyti sarkastiškas pastabas. Be to, kaip enciklopedijos administratorius turbūt turėtumėt būti suinteresuotas, kad enciklopedijoje būtų pateikiama tiksli informacija, o ne nesamonės. Taip pat manau, kad mums patiems spręsti kokią informaciją teikti ir kokias personalijas minėti oficialiame žinyne. O jei būtinai norite rašyti, malonėkite susisiekti su gimnazijos administracija ir suderinti savo spausdinamą tekstą. (Kontaktus galite rasti gimnazijos puslapyje). Bent jau visos save gerbiančios institucijos taip daro.

Pagarbiai Rasa Rinkevičiūtė J.Naujalio muzikos gimnazijos direktoriaus pavaduotoja

P.S. gimnazija šiuo metu yra ne ministerijos, o Kauno apskrities pavaldume.

Atleiskite, administratoriai neturi pareigos reaguoti į kiekvieną žinutę, „informuojančią apie klaidas“. Nieko panašaus. Vikipedija yra laisvas projektas, ir straipsnius čia redaguoja kas nori, tame tarpe ir Jūs. Jei manote, kad straipsnyje klaidinga informacija, galite imti ir pataisyti. Suprantama, kartu nurodydama šaltinius. Ir nereikėtų kreiptis į administratorius taip, tarsi jie būtų kažkokie oficialūs Vikipedijos „institucijos“ atstovai – jie čia tokie patys dalyviai, kaip ir Jūs, tik skiria projektui šiek tiek daugiau laiko. --Nomad 20:09, 2007 rugpjūčio 27 (EEST)

Gerb. administratoriau, šiandien visą dieną bandau elektroniniais laiškais ir čia viešai internete paaiškinti, kad skelbiama informacija yra netiksli, neteisinga ir neatspindi realios tikrovės, tačiau Jūs vis tiek dedate atgal savo straipsnį. Net ir dabar aš pateikiau tekstą, kurį Jūs iškraipėte. Mūsų gimnazija yra Valstybinė meninio profilio, muzikinio ugdymo paskirties mokykla. Žodžio paskirties išmesti negalite, nes tai yra patvirtinta dar tos pačios ministerijos ir gimnazijos nuostatais. Tai yra oficialus mokyklos apibūdinimas. Išvardinti mokytojai yra mūsų mokyklos pasidižiavimas ir garbė, tačiau iš 12 paminėtų 10 yra mirę, o 2 pensijoje. Informacija apie mokyklą tokioje enciklopedijoje turi būti aktuali, informatyvi ir tiksli nes ją skaito esami, būsimi ir buvę mokiniai, tėvai, mokytojai. Dar kartą kartoju, kad pateikti visiems prieinama informaciją, prašome, neiškraipant tiesos ir faktų. Jūsų skaičiai apie gimnazijos mokinius ir mokytojus taip pat išlaužta iš piršto ir neatitinka tikrovės. Aš pateikiau savo straipsnio versiją, kurią šiuo metu pageidaujame matyti Vikipedijoje. Šiuo metu pateikti platesnės medžiagos neturiu galimybės ir laiko, o Jūsų publikuojamas straipsnis yra juokingas ir įžeidžiantis mokyklos bendruomenę. Pagarbiai J.Naujalio muzikos gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Rasa Rinkevičiūtė

Gal juos reiktų pirmiausia išversti į lietuvių kalbą? O enciklopedijai paprastai tinka tik tie mokyklose dirbę mokytojai, kurių jau nebėra. Nebent dirbančių nuopelnai būtų tikrai dideli ir ne tik toje mokykloje, tarkime, politikoje ar visuomeninėje veikloje. Kaip, beje, ir buvusių mokinių. O apie dirbančių pasiekimus galima susipažinti ir mokyklos svetainėje, jeigu tokia yra. Todėl jų adresai ir dedami. Mokinių ir mokytojų skaičių pirmiausia pakeiskite registre. --Lazdynas 22:33, 2007 rugpjūčio 27 (EEST)
Kažkaip negerai, kad pradėjot čia vieni kitiems nurodinėti ką kas turėtų padaryti. Straipsnyje nėra pateikti šaltiniai iš kur paimti skaičiai, jei Lazdynas būtų iškart nurodęs šaltinius, didžioji dalis šitos diskusijos būtų niekam nereikalinga. Beje, ne kartą esu prašęs Lazdynas nurodyti savo informacijos šaltinius straipsnyje, o ne aptarimuose. Taip pat straipsnyje visiškai neaišku kokiu principu atrinkti minimi mokytojai, bei didžioji dalis minimų mokinių.--Dirgela 10:25, 2007 rugsėjo 15 (EEST)


Kauno J.Naujalio muzikos gimnazija neatsako už skelbiamą informaciją šiame straipsnyje. Jums gerb, administratoriau gi, geriau žinot kaip pas mus parašyta nuostatuose ir ministeriją pamokykit kaip rašyt. Sėkmės.

Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija neatsako už skelbiamą informaciją šiame straipsnyje, todėl kad, būtent šiame straipsnyje ji yra pasenusi ir netiksli. Visus abejojančius kviečiu apsilankyti J.Naujalio muzikos gimnazijoje. Adresas: Kęstučio g. 85, Kaunas.

Pagarbiai J.Naujalio muzikos gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Rasa Rinkevičiūtė

O skelbti "pasiskolintą" teksta, jį iškraipant ir nenurodant šaltinių, turbūt tikrai yra laisvos, nevaržomos, vakarietiškai mąstančios administravimo krypties bruožas.

Savo neapsižiūrėjimus reikėtų pataisyti ne tik aptarimuose, bet ir pačiame straipsnyje.

Atsiprašome už šiame straipsnyje skelbiamą klaidingą informaciją. Gimnazija dabar vadinasi: Kauno apskrities Juozo Naujalio muzikos gimnazija


LMTA rektorius dabar yra prof. Eduardas Gabnys prof. dr. Juozas Antanavičius dabar yra LMTA meno ir mokslo prorektorius

Gimnazijoje yra 199 darbuotojai, iš jų 139 pedagogai Gimnazijoje mokosi 376 mokiniai