Aptarimas:Gyvūnų eutanazija

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Mielieji, gyvūnai DVESIA, YRA PAPJAUNAMI ir pan., jie nemiršta (išskyrus bites), todėl nereikėtų kišti čia žmonėms skirtų kategorijų.--Dirgela 18:15, 14 gruodžio 2011 (EET)

Nors lietuvių kalboje taikomi skirtingi žodžiai žmogaus ir gyvūno gyvenimo galui, bet bendrąja prasme mirtis apima bet kokio gyvo organizmo žūtį (Mirtis – kiekvieno organizmo fizinės būties galutinė fazė), todėl mano įsitikinmu, ši kategorija čia tinkama. Bet kokiu atveju, vienintelė kategorija "gyvūnų teisės" čia atrodo mažų mažiausiai makabriškai. Hugo.arg 18:21, 14 gruodžio 2011 (EET)
O jei dar perkeltines prasmes pridėsim, tai dar keistesnių straipsnių bus galima pridėti. Negi tikrai norisi suplakti į vieną kategoriją "laidojimo papročius" ir laboratorinių pelių marinimą?--Dirgela 22:17, 16 gruodžio 2011 (EET)

Na o kame didelis skirtumas? Žmogaus ar gyvūno mirtis yra ta pati. Ar labai skiriasi žmonių aukojimas nuo gyvūnų aukojimo? En.wiki yra kategrija en:Category:Animal killing, bet per tarpines ji visvien jungiasi su en:Category:Death. Taip pat siūlau keisti visiškai netinkančią "gyvūnų teisių" kategoriją į Kategorija:Bioetika - anokia čia teisė "kultūringai" numirti. Hugo.arg 22:33, 16 gruodžio 2011 (EET)

Geriau nesiginčykit tuščiai, vis vien papildomos informacijos, ar bus ta kategorija, ar nebus tos kategorijos, nepridės.--Snooker apt. 22:47, 16 gruodžio 2011 (EET)

Suprantu, kad nepridės, bet kuom netinka mirties (kuri universali bet kuriam gyvam organizmui) kategorija staipsnyje, kuriame aprašomi įvairūs nužudymo būdai? Hugo.arg 22:51, 16 gruodžio 2011 (EET)