Aptarimas:Erekcija

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Chia del to pat paveiksliuko. Aishku, suprantama, kad norisi teisybes ir pan., bet visgi gal vertetu pakeisti i grafini vaizda? Nes prisikabinti galima ir prie vagono, o prie tokio paveiksliuko - tikrai kas nors prisikabins ("ka mato musu vaikai?"). --Tractor 01:10, 24 Kov 2005 (EET)
Nieko as cia blogo nematau, paveikslelyje uzfiksuotas fiziologinis procesas, o ne koks iskrypeliskumas, ir ner cia ko slepti ar juo labiau bijoti. Dabar jau penktos klases biologijos vadoveliuose sitie dalykai destomi ir su paveikslėliais. Cia enciklopedija - ziniu ir vaizdu zinynas. Algirdas 08:10, 24 Kov 2005 (EET)
Nu, ash irgi nieko blogo nematau :-) Ale tas, kuris ishtryne, matyt kazhka blogo pamate :-) --Tractor 08:15, 24 Kov 2005 (EET)
Paprastai tokie dalykai ir būna paveiksliukais, o ne nuotraukomis, bet labai dėl to nepergyvenčiau. Dirgela 19:31, 24 Kov 2005 (EET)
Daužykim visus veidrodžius! :) Domas Mituzas 20:51, 24 Kov 2005 (EET)
Dar neteko girdėti, kad per anatomijos pamokas moksleiviams būtų siūloma atsinešti veidrodžius ir mokytis pagal juos ;) Dirgela 21:53, 24 Kov 2005 (EET)
Kadangi kai kuriuos narius trikdo tokio turinio paveiksleliai, manau kad visi sios serijos straipsniai turi buti be iliustraciju. Kadangi as siuos straipsnius pirmasis parasiau, tai visas iliustraciujas ir pasalinsiu. Algirdas 15:06, 30 Liepos 2006 (EEST)
Šiaip, „Dėžutės“ alternatyva buvo visai priimtinas kompromisinis variantas... Manau, Algirdas pernelyg pasikarščiavo šalindamas visus šio pobūdžio (ne tik nuotraukas, bet ir) piešinukus iš straipsnių... Vis tiek juos vienaip ar kitaip teks atstatinėti... --JonasS 15:25, 30 Liepos 2006 (EEST)
Kam mes kuriame Wikipedija,kad įtiktume vienam ar kitam šventuoliui ar informacijai? Manau, Algirdai grąžink viską atgal informacijos vardan. Wikipedijoje nešvankybių niekas neieško - tam skirti kiti puslapiai kurių virtualioje erdvėje daugiau negu reikia.Dabar gi norint vizualiai susipažinti su vienu ar kitu "nuvaizdintu" straipsniu teks atsidaryti minėtus puslapius, tik ar tai geriau? Manau, reikia viską grąžinti atgal geriau tegu informacija būna enciklopediška ir patikrinta negu iš bet kur... Galvoju jog gamtoje viskas sukurta tobulai ir nėra grąžių ar negrąžių organų ar instinktų. Netikėjau kad kai kurie Wikipedijos nariai mano jog juos atnešė gandras, ar surado kopūstuose. deja, tačiau pasirodo ir tokių esama... Algirdai, grąžink iliustracijas - jos tikrai reikalingos informatyvumui. Virginijus
Įdėjau abu pav., jei yra galimybė leidiniuose vaizduojamas tikras, o ne pieštinis aprašomas objektas. --Atlantas 18:00, 30 Liepos 2006 (EEST)

Manau, kad Algirdas arba norėjo sužinoti mūsų visų reakciją, arba tiesiog kuriam laikui pablūdo. -CD