Aptarimas:Egipto istorija

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Kaip egiptieciai state piramides?[redaguoti vikitekstą]

Piramidės vienas is 7 senoves pasaulio stebuklu, taciau mes nezinome kaip kos buvo statomos. Mes kurdami hipotezes galime tik apytikriai speti kaip jos buvo statomos. Mes neturime jokiu tvirtu ziniu apie sios didingus statinius. Netgi tiksliai nezinome kokiom tiksliui jos buvo statomos. Aš noreciau, kad šioje svetaineje butu daugiau straipsniu sia tema.juk ši tema tikriausiai sudomitu ir kitus .

Redagavimo planas[redaguoti vikitekstą]

Turbūt net neverta šnekėti, kad straipsnį reikia redaguoti. Siūlau redaguoti straipsnį taip:

1. Straipsnio papildymas Senovės Egipto istorija (t.y. bendra visų laikų Egipto istorija viename straipsnyje);

2. Stilinė redakcija (stilių reikia vikifikuoti).

Jeigu kas nepritaria, ar turi pasiūlymų, laukiu atsakymo. ~R-Martynas

Anaiptol jokių jungimų nereikia. Valstybės yra teritoriniai objektai, civilizacijos - kultūriniai. Neilgą skyrių apie senovę galima padaryti, bet plačiam dėstymui yra atskiras straipsnis. Lygiai kaip Senovės Romos istorija nėra tiesioginė Italijos istorijos, ar Indijos istorija nėra Indijos Respublikos istorijos dalis, taip ir Egipto valstybės istorija turi visų pirma būti apie Egipto valstybę. Hugo.arg (aptarimas) 23:38, 1 gruodžio 2013 (EET)
Taip, supratau. Tikrai geriau palikti du atskirus straipsnius, bet straipsnyje Egipto istorija būtina užsiminti ir apie senąją Egipto civilizaciją. ~R-Martynas 15:43, 2 gruodžio 2013

Be abejo, jei imtumėtės praplėsti straipsnį (su apžvalga nuo pat ankstyviausių laikų), būtų puiku =) Hugo.arg (aptarimas) 23:12, 2 gruodžio 2013 (EET)