Aptarimas:Šuniniai

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Kažkaip keistai skamba žodis "Triba" ten kur klasifikacija - gal ten turėtų būti koks kitas mokslinės klasifikacijos pavadinimas (gentis ar pan.). Knutux 07:05, 10 Kov 2005 (UTC)


Na nieko padaryti negalima, nes toks yra klasifikacijos vienetas. Tai antrinio lygio kategorija (kaip ir sekcija, varietetas), taikomas seimos viduje sugrupuoti labai artimas tarp saves gentis. Paprastai sis taksonas naudojamas didelems seimoms, kuriose labai daug genciu, ypac jis naudojamas augalu klasifikacijoje, bet gyvunu taip pat, siksnosparniu, grauziku buriuose ir kt., drugiams. Lietuvisko atitikmens nera, visose kalbos vartojamas panasiai. Algirdas 07:36, 10 Kov 2005 (UTC)

Na jei jau taip, tai taip, kažkaip pirmą kartą išgirdus keistotai skamba, tai dėl viso pikto ir paklausiau. Reiks gal kada nuorodas padaryti į atskirą straipsnį - kad kitiems nekiltų abejonių. Knutux 08:03, 10 Kov 2005 (UTC)

Palyginau sąrašą su [1], tai trūksta dar trijų rūšių: Canis lupus hallstromi, Dusicyon australis ir Pseudalopex fulvipes. Gal vertėtų pridėti? Sunday 16:29, 26 Birželio 2006 (EEST)


Šunys nukreipia į Šuniniai, tačiau šunys taip pat nurodoma infolentelėse kaip genties Canis lietuviškas pavadinimas. Tad paspaudę ant genties nuorodos, patenkame į straipsnį apie šeimą. Negerai taip. --Nomad (aptarimas) 10:18, 11 gegužės 2020 (EEST)