Pereiti prie turinio

2019 m. Liga 1 (Indonezija)

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Indonezija 2019 m. Liga 1
← 2018 m.
2020 m. →

2019 m. Indonezijos Liga 1 – aukščiausioji Indonezijos futbolo lyga. Dėl rėmimo sutarčių dar žinoma kaip 2019 m. Shopee Liga 1[1]

Sezonas prasidėjo 2019 m. kovo 22 d., baigėsi 2019 m. gruodžio 11 d.[2]

  • Liga 1 arba Pirma lyga – aukščiausioji futbolo lyga šalyje. 2019 m. dalyvavo 18 komandų.

Galutinė lentelė

[redaguoti | redaguoti vikitekstą]
V. Klubas Taškai Ru. Pe. Ly. Pr. Iv. + Iv. - +/- Pastabos
1.Bali United643419784835+13 Čempionai
2.Persebaya Surabaya5434141285743+14
3.Persipura Jayapura5334141194738+9
4.Bhayangkara5334141195143+8
5.Madura United5334158115544+11
6.Persib Bandung5134131294939+10
7.Borneo5134121575542+13
8.PSS Sleman48341212104542+3
9.Arema4634137145962−3
10.Persija Jakarta44341111124342+1
11.Persela Lamongan44341111124745+2
12.PSM Makassar44341351650500
13.PS Barito Putera43341110134551−6
14.PSIS Semarang4334127153641−5
15.TIRA-Persikabo42341012125157−6
Mažėjimas16.Badak Lampung333489173565−30Iškrito į 2020 m. Liga 2
Mažėjimas17.Semen Padang3234711163245−13
Mažėjimas18.Kalteng Putra313487193354−21
  1. ↑ „Ini Logo Dan Sponsor Utama Liga 1 2019 | Goal.com“. www.goal.com (indoneziečių). 2019-05-10. Suarchyvuota iš originalo 2019-05-10. Nuoroda tikrinta 2019-05-10.
  2. ↑ https://www.flashscore.com/football/indonesia/liga-1-2019/results/ Archyvuota kopija 2019-10-16 iš Wayback Machine projekto.